09:48 28.12

Петросян і Павловський виграли чемпіонат України з боксу

У Харкові завершився чемпіонат України з боксу серед молоді, у фінальних поєдинках якого виступили троє представників Полтавщини

Двоє наших земляків стали чемпіонами. Так, Зоравор Петросян у фінальному поєдинку (до 60 кг) переміг Павла Кузьменчука (Хмельницька обл.) - 3:0, а Євген Павловський (до 75 кг) - Дмитра Рибалка (Донецька обл.) - 3:0.

Третій представник Полтавщини - Андрій Агєєв, який виступав у фіналі у ваговій категорії до 64 кг, на жаль, програв Павлу Гулі (Хмельницька обл.) - 0:3.

У командному медальному заліку перше місце за підсумками молодіжного чемпіонату країни з боксу розділили між собою збірні команди Полтавської і Хмельницької областей, боксери яких у Харкові завоювали по 3 медалі (по 2 золоті та по одній срібній).