10:05 14.11

Полтавка завоювала "срібло" чемпіонату країни з плавання

У Дніпрі завершився юнацький чемпіонат України з плавання, за підсумками якого плавці Полтавщини завоювали дві медалі - срібну і бронзову.

Полтавка Валерія Тугай стала срібною призеркою серед дівчат на дистанції 200 метрів вільним стилем із результатом кандидата у майстри спорту - 2 хвилини 15,78 секунди. На 400-метрівці вільним стилем Валерії не вистачило якихось 0,03 секунди, щоб завоювати бронзову медаль, тут вона фінішувала четвертою (4:50,22).
Раніше ми повідомляли, що першого дня чемпіонату країни з плавання у Дніпрі полтавка Аліна Смірнова стала бронзовою призеркою на 200-метрівці брасом.
За підсумками командної першості юнацького чемпіонату збірна Полтавщини посіла друге місце серед збірних областей ІІ залікової групи (17 команд). Тут перемогла друга збірна Дніпропетровської області (одна золота і бронзова медалі), друга - Полтавська область (срібна і бронзова медалі), третя - друга збірна Харківської області (одна срібна медаль).