ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

135


Прокуратура розібралася з кривавим бунтом кременчуцьких в'язнів

Під час перевірки державної установи "Кременчуцька виховна колонія" працівники прокуратури встановили порушення вимог чинного законодавства.

Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Аліна Букало. 

Усупереч ч. 5 ст. 110 Кримінально-виконавчого кодексу України та ч. 2 Розділу XIV Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених Наказом Міністерства юстиції України 29.12.2014 року, одному з вихованців відмовили у праві на телефонну розмову у вільний час, хоча хлопець надав адміністрації колонії письмову заяву, в якій зазначив місце знаходження, телефонний номер абонента та тривалість розмови. Також під час прояву непокори адміністрація установи не ввела відповідний сигнал для припинення протиправних дій юнаків, що дозволило останнім пошкодити майно колонії

- розповіла прокурор.

 

За її словами, начальнику установи внесли вказівку з вимогою вжити невідкладних заходів для усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли, та вирішити питання про притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Водночас, за словами Аліни Букало, місцева прокуратура погодилася з рішенням дисциплінарної комісії  Кременчуцької виховної колонії про накладення дисциплінарного стягнення стосовно 2 вихованців –  їх помістили до дисциплінарного ізолятора на 5 діб. Ще сімом винесли догани.

Нагадаємо, 14 червня 9 вихованців  Кременчуцької виховної колонії, перебуваючи в дільниці карантину, діагностики і розподілу,  вимагали послаблення встановленого режиму.

Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги, вихованці вели себе агресивно та шкодили майно в кімнатах дільниці.

Окрім цього, 8 із них порізали собі руки уламками скла, кахлю і дзеркала.

порушення, виховна колонія, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :