ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

617


Міськрада не дала згоду на нові скандальні забудови. ФОТО

Депутати розглядають 80 питань порядку денного, до яких додалися ще кілька. Зокрема, обговорюють нові будівництва, дозволи на тимчасові споруди, зміни до бюджету.

Фоторепортаж Олега Журавльова

Міськрада не дала згоду на дві скандальні забудови

Депутати Полтавської міськради зняли з розгляду проекти рішень про надання згоди на будівництво багатоквартирного будинку поруч із Кадетським корпусом на Соборності та розміщення автостоянки у Прирічному парку.  

Питання забудов попередньо розглядалися в профільних депутатських комісіях, однак не знайшли там підтримки з боку депутатського корупсу. Мова про спорудження п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Соборності 42-в (забудовник – виробничо-комерційна фірма "Мальва") та розміщення автостоянки по вулиці Миру (забудовник – ТДВ "Полтаватрансбуд"). Останній попередньо погодився відкликати свою ініціативу після круглого столу з активістами, який відбувся за день до сесії.

Також депутати зняли з розгляду питання про позбавлення районних у місті рад повноважень затверджувати містобудівну документацію, оскільки таке рішення не було узгоджене з самими районними радами. 

Три мільйони на патрулювання вулиць

Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій отримає з міського бюджету Полтави три мільйони гривень на патрулювання вулиць.

16 червня 2017 року депутати Полтавської міської ради проголосували за зміни та доповнення до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на цей рік. Як пояснив міський голова, це рішення було узгоджене з МВС. Близько 25-30 членів ветеранської організації будуть спільно з поліцією патрулювати вулиці міста. Полтавський осередок спілки на сесії представляли Володимир Голованюк та Ігор Жмуренко.  

Напередодні, на засіданні бюджетної комісії це питання викликало дискусії в депутатському корпусі. Зокрема, проти його ухвалення виступав Олександр Шамота (фракція СДП), який зауважив, що проект рішення є погано непідготовленим та пропонував відкласти його розгляд до наступної сесії. Однак, уже на сесії ініцатива Шамоти про зняття питання з розгляду не набрала більшості голосів.

сесія, міськрада, фото, гроші, патрулювання, будівництво

За темою:

  • Голосів для відставки Шевченка у міськраді не вистачило
  • Ландар став почесним громадянином Полтави
  • У Полтаві розпочалась чергова сесія міськради
  • Топ-5 за тиждень :