ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

204


В АМКУ розглянули питання подвійної комісії при оплаті послуг ЖКГ

Споживач нині сплачує комісійну винагороду двічі – закладену в тариф на послугу ЖКГ та банку/іншим суб’єктам, які здійснюють приймання платежів, про це у черговий раз нагадує Антимонопольний комітет України.

Під час розширеного форуму, який пройшов в АМКУ 16 листопада, відбулося вироблення спільних узгоджених пропозицій разом із регуляторами, органами державної влади та учасниками ринку, які будуть спрямовані на усунення дисбалансу, що існує на цьому ринку.
Начальник відділу фінансових ринків Комітету Наталія Копач представила учасникам зустрічі "Звіт про результати дослідження ринку послуг із приймання готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги". Комітет встановив, що споживач сплачує комісійну винагороду двічі – закладену в тариф на послугу та банку чи іншим суб’єктам, які здійснюють приймання платежів відповідно до встановлених тарифів.
Можливі шляхи вирішення зазначеної проблеми подвійної оплати за послуги ЖКГ - це внесення змін до відповідних нормативно-правових актів, удосконалення договірних відносин між надавачами комунальних послуг та учасниками ринку послуг із приймання платежів, вилучення із тарифів складової, яка передбачає покриття витрат на приймання платежів від споживачів, та можливі наслідки для споживача.
За результатами відповідного дослідження, обговорення та вивчення позицій всіх сторін АМКУ надасть Уряду конкретні пропозиції щодо виходу із даної ситуації.

АМКУ, ЖКГ, гроші, тарифи, банки

За темою:

Топ-5 за тиждень :