ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 24.10


Вчителів Полтавщини запрошують підвищити свою медіаграмотність

Медіаграмотність – в освіту: IREX запрошує вчителів Полтавщини до проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність".

Учасники проєкту пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та отримають матеріали для інтеграції цих навичок у свої уроки. Ціль проєкту – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти. 

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках всеукраїнського проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" запрошує вчителів приєднатися до великої когорти освітніх змінотворців. Діяльність проєкту розпочалась у 2018 році, а сьогодні в ньому залучені вже 1293 школи, понад 3200 вчителів та 770 директорів шкіл з усіх областей України.  

У 2019-2021 роках 33 школи з Полтави та області приєдналися до проєкту і вже впроваджують інфомедійну грамотність на своїх уроках. 

"Ми переконані, що найкращий спосіб сформувати критичне мислення у дітей – це інтегрувати медіаграмотність в освіту на системному рівні, – вважає програмна менеджерка проєкту Марина Дорош. – Це можливо зробити лише завдяки активним вчителям, які готові застосовувати сучасні методи викладання, проводити інноваційні вправи, спрямовані на розвиток навичок критичного сприйняття інформації. Тому запрошуємо вчителів подавати заявки на участь в проєкті".    

До участі у конкурсі запрошують учителів, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявникам, які нададуть обґрунтовану мотивацію, чому вони хочуть долучитись до проєкту. Відібрані вчителі отримають підтвердження про проходження конкурсного відбору.  

До середини грудня 2021 року нові учасники пройдуть курс та тренінг із медіаграмотності, а також спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Навчання відбуватиметься онлайн.  

Після проходження тренінгів учителі отримають електронні матеріали: конспекти уроків, презентації, роздатки. В подальшому команда проєкту проводитиме для учасників додаткові вебінари для професійного розвитку, надаватиме ексклюзивні інформаційні підбірки з актуальними матеріалами з теми медіаграмотності та критичного мислення. Учасники зможуть спілкуватися з колегами з інших регіонів, обмінюватися досвідом, впроваджувати кращі практики та досягати високих результатів разом зі своїми учнями. 
 
Відбір учасників триває з 20 жовтня по 4 листопада. 

Детальніше про конкурс та проєкт "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" можна почитати на сторінці: http://l2dua.com/. 

освіта, медіаграмотність, навчання, проєкт

За темою:

  • Школярі Полтавської громади перейшли на дистанційне навчання
  • Ще один полтавський ВНЗ навчатиме іноземців
  • У Полтаві 303 класи перейшли на "дистанційку"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.