ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:31 13.04


Ярослава Руденко дала сольний концерт на престижній столичній сцені

На свято Благовіщення в Колонній залі Національної філармонії відбувся сольний концерт "Благословенна у віках" заслуженої артистки України Ярослави Руденко.

Виступ нашої землячки Ярослави Руденко супроводжував Академічний оркестр народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, художній керівник та головний диригент – Михайло Пікульський. Виступили на одній з найпрестижніших сцен нашої держави Фольклорний ансамбль Національної філармонії України – "Веселі музики", художній керівник, Заслужений артист України – Сергій Хитряков. Зірковим гостем концерту став соліст з українським родоводом Давид Коган з Німеччини. У фойє презентувалася виставка відомого українського художника – Святослава Базюка, а наша зірка отримала на згадку про свято неймовірний портрет, де майстер зобразив її заквітчаною й щасливою.

Гостей представляв голос №1 Національного радіо України і теж наш земляк Дмитро Хоркін – загалом Полтава й Полтавщина цього дня панували в глядацькій залі та на сцені – вітали артистку представники її батьківщини Гребінківщини, які приїхали до столиці чималою делегацією з подарунками й короваєм, звучали пісні про рідний край та полтавські варенички, отримала Ярослава нагороду полтавського міського голови Олександра Мамая з рук заступниці мера Світлани Тарашевської, виступила з поезіями заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко, якій на сцені вручили диплом народної премії "Галицький шлягер" за слова пісні "Повелося на селі". Зрештою, й господар-керівник Національної філармонії України теж полтавець – Дмитро Остапенко народився на Хорольщині й закінчив наше музичне училище імені М.В.Лисенка.

Зала повнилася теплом, затишком, квітами й друзями співачки, підтримати подію зголосилися колеги, громадські діячі, журналісти, диригенти найвідоміших мистецьких колективів, кутюр'є і меценати. Нагороди Ярослава отримала також з рук Президента міжнародного Фонду культурного співробітництва Влади Литовченко та головного редактора медіа групи "Ukrainian People".

І все це дійство єднала, переплітала, наповнювала й одухотворювала глибока, мудра й життєствердна українська пісня, голос якій дає полтавка Ярослава Руденко.

Руденко, концерт, філармонія

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.