ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 24.03


У мережі "АТБ" удвічі підняли ціни на ряд продуктів 

 Компанія "АТБ-Маркет" повідомила про суттєве збільшення цін на певні продукти. Зокрема, на так званий "борщовий набір". Ціни на ряд продуктів зросли подекуди – у два рази.

Про це повідомила прес-служба компанії.

 

Компанія «АТБ-Маркет» вимушена підняти ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Така ситуація пов’язана зі стрімуим зростанням відпускних цін від постачальників не тільки для торговельної мережі «АТБ», а й для усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі

– сказано у повідомленні.

 

Картопля, капуста, цибуля, морква – подорожчали на 35-128%, цукор – 8%,
макаронні вироби – 9,5%,
пшенична крупа – 11%,
гречка – 51%,
борошно – 5%,
яйця – 6%.

Повідомляється, що підвищення вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат виробництва, пов'язаних із карантинними заходами.

Для підтримки стабільної роботи 1 094 магазинів торгової мережі АТБ і формування товарних запасів компанія змушена сьогодні виставляти на прилавки товари фактично за цінами постачальників. Зараз корпорація АТБ докладає всі зусилля, щоб забезпечити стабілізацію зростання цін з боку постачальників на продукти харчування і товари першої необхідності, - підкреслюється в повідомленні.

Зазначається, що наразі всі магазини мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій в необхідному обсязі.

При цьому компанія має достатню кількість товарних залишків на складах і розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту в разі його збільшення.

В умовах поширення коронавірусної інфекції Сovid-19 та оголошеного загальнонаціонального карантину корпорація АТБ здійснює свою діяльність у посиленому режимі в усіх регіонах України.

Нагадаємо, раніше компанія «АТБ-Маркет» обмежила кількість товарів, які купує один покупець.  

 

підняття цін, АТБ, карантин3

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.