ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.02


"ЩДК по-полтавськи": другу гру сезону виграли "Лосі"

Цього тижня відбулася друга другого сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в Полтаві під патронатом нашого інтернет-видання. Перемогу (після апеляції) святкувала команда В'ячеслава Шерстюка "Лось Барбудос".

 

У популярному закладі "Августин" зібралися 20 команд, які як завжди відповідали на 36 авторських запитань, а в перерві полтавських інтелектуалів розважала яскрава і талановита артистка обласної філармонії Вікторія Бовтик.

У підсумку напруженої гри на першу сходинку претендували "Лосі" та "Брама" - команди набрали однакову кількість очок - по 23, проте журі прийняло складне рішення задовольнити апеляцію команди Шерстюка, що додало до скарбнички "Лосів" ще один заліковий бал і вивело команду на чисте перше місце у грі. До речі, саме завдяки апеляції, ще три команди добрали по одному балу.

Друге місце - у "Брами" (23 бали), третє - у "Вабі Сабі" (21). Всі лауреати ігрового дня отримали призи та подарунки від організаторів.

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру.

У 1948 році переважна більшість опитаних чоловіків зізналися Альфреду Кінсі, що мастурбують. Наступного року звіт Кінсі прочитав магістрант соціології університету Іллінойсу. Назвіть ЙОГО ім'я та прізвище, що починаються на ту саму літеру.

Відповідь: Х'ю Хефнер.

Коментар: Прочитавши звіти Кінсі, молодий Х'ю Хефнер перестав замислюватися про власну академічну кар'єру і зрозумів, що знайшов "золоту жилу", вигадавши популярний еротичний журнал.


Наступна гра ліги відбудеться третього березня.

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.