21:15 20.09

"Ворскла" виграла кубковий матч у Краматорську. ВІДЕО

20 вересня у матчі 1/16 фіналу розіграшу Кубка України з футболу ворскляни у Краматорську перемогли місцевий "Авангард" - 2:0 і вийшли до наступного раунду турніру.

Авангард — Ворскла — 0:2

Голи: Кадимян 75, Коломоєць 89

Авангард: Леванідов — Ульянов, Коротецький, Лобов, Воробей  — Полюлях, Швидкий (Єрмаков 80), Малиш, Євдокимов (Шершень 55), Шарай — Шаврін (Іващенко 70).

Головний тренер — Олександр Косевич.

Ворскла: Шуст — Матвієнко, Даллку, Чеснаков, Сапай — Шарпар, Скляр — Ребенок, Кравченко (Коломоєць 46), Одарюк (Кадимян 46) — Загорулько (Кулач 57).

Головний тренер — Василь Сачко.
Попередження:  Лобов 26, Ульянов 40 — Загорулько 18, Сапай 62, Коломоєць 76, Кулач 87.

Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків).
20 вересня 2017 року. Краматорськ. Стадіон "Прапор". 3 600 глядачів. 18 градусів.

Після поразки від «Вереса» у чемпіонаті ворскляни завітали до команди із зовсім іншої частини країни – «Авангарду» із Краматорська в рамках 1/16 фіналу Кубка України. Приїзд команди Прем’єр-ліги не викликав у місцевих уболівальників особливого ажіотажу — стадіон «Прапор» не був заповнений і наполовину. Уболівальники «Ворскли», які завітали на матч, присвятили банер на честь полтавського журналіста Олександра Стадниченка, який помер рік тому.

Василь Сачко провів деяку ротацію складу ворсклян. Так, у рамці воріт уперше після травми з’явився Богдан Шуст.

Перший тайм пройшов майже без моментів. Гості значно більше володіли м’ячем, проте, як і в усіх останніх іграх, створити небезпеку їм було вкрай важко. Господарі поля щільно захищалися на власній половині та час від часу вибігали у контратаки, однак теж без гостроти.

У другому таймі Шарпар почав пристрілюватися - спочатку завдав дальнього удару, а потім гостро пробив у ближній кут після подачі від свіжого Кадимяна, однак обидва удари пройшли повз ворота. Лише на 75-й хвилині після швидкої атаки «Ворскла» відкрила рахунок у цій зустрічі. Ребенок увірвався до штрафного майданчика, відіграв назад на Кадимяна, а той без перешкод відправив м’яч у дальній кут, таким чином, уперше відзначившись у футболці «Ворскли».

На 89-й хвилині гри Ребенок записав до свого активу другу гольову передачу – Коломоєць замкнув пас Павла зі штрафного.

Врешті-решт, полтавці вимучили перемогу у середняка першої ліги та отримали путівку у 1/8 фіналу Кубка країни.

У найближчу неділю на біло-зелених чекає черговий домашній матч у рамках чемпіонату — проти луганської «Зорі».