ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 03.01


Понад триста пар на Полтавщині оформили минулоріч "шлюб за добу"

На Полтавщині стартував минулого року пілотний проект "шлюб за добу". За цей час скористалися послугою експрес-одруження 305 пар полтавських молодят.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак нагадує молодятам кілька простих кроків для експрес-одруження.

  •  1) звернутися до організатора шлюбної церемонії: у Полтаві – Полтавський міський будинок культури або Полтавська державна аграрна академія; у Кременчуці – Центр культури, спорту та дозвілля "Нафтохімік" ПАТ "Укртатнафта"
  • Контактна інформація про організаторів розміщена на сайті Головного територіального управління юстиції http://www.just.gov.ua
  • 2) обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу
  • 3) укласти відповідний договір з організатором
  • 4) прийти на весілля.

Станом на 1 січня 2018 року вже 189 пар наречених зареєстрували шлюб у рамках пілотного проекту в Полтаві та 116 пар у Кременчуці.

Від додаткових послуг (звуковий супровід, фотограф, шампанське і тощо) залежатиме вартість реєстрації. Наприклад, якщо ви хочете зареєструвати шлюб швидко і без надмірностей, на наступний день після подачі заяви, вам це обійдеться в 4270 грн. Якщо часу немає і потрібно узаконити стосунки саме в день подання заяви – до цієї суми варто додати ще дві тисячі гривень.

Із документів потрібні паспорт та ідентифікаційний код (ІПН). Якщо шлюб для вас є не першим – необхідно взяти з собою документ про розірвання попередніх стосунків.

суспільство, прослуги, експрес-одруження, статистика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.