ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:10 30.10


Полтавців запрошують на розкопки таємного бункера Гітлера. ВІДЕО

У районі полтавського тепловозоремонтного заводу у часи другої світової війни була відведена окрема залізнична колія у бік Макухівки. Тут у лісопосадці колись був створений засекречений бункер Адольфа Гітлера.

Житель Полтави Владислав Лесик розповів, що у Полтаві за часів німецької окупації таємно збудували бункер для Гітлера  на зразок вінницького "Логова звіра".

Під час гітлерівської окупації в районі полтавського тепловозоремонтного заводу були зведені 5 бараків для робітників, які розвантажували вагони та автомобілі.  Всі ж будівельники та ті, хто мав хоч якесь відношення до будівництва бункеру, зокрема, радянські військовополонені, були знищені, а сам бункер надійно захований у гущавині лісу. Згодом тут знайшли рештки сотні трупів, напевно, саме тих полонених, яких приганяли на будівництво бункеру.  І Гітлер, як відомо, навіщав Полтаву влітку 1942 року.

Дослідник стверджує: бункер будувався на двох — для Адольфа Гітлера та Генріха Гімлера, об'єкт і досі надійно замаскований під землею і захований у районі села Макухівка. Він, за даними джерела, містить у собі чимало скарбів та зброї, адже цілі ешелоні були розвантажені під час будівництва секретного об'єкту.

Владислав Лесик шукає спонсорів для організації пошуку цього об'єкту та обіцяє надати практичну інформацію всім, хто цікавиться цією історією та візьме участь у реалізації пошукових робіт.

Гітлер, бункер, секрет, історія, війна, Макухівка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.