17:30 12.11

Футзальний ПЗМС удома несподівано програв харківській "Теслі". ВІДЕО

У рамках третього туру групи "Б" чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги полтавська команда ПЗМС втратила перевагу на останніх хвилинах матчу з "Теслою".

ПЗМС — Тесла — 4:5

Голи: Єрмоленко 5, Дударчук 14, Мочалова 20, Єрмоленко 23 — Єрьоменко 7, Ярова 19, Сидоренко 26, 39, Кузіна 36.
ПЗМС: Цикаленко - Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Логінова, Єрмоленко, Келеп, Дударчук, Мочалова.
Tесла: Клімова – Кузіна, Лисенко, Шевела, Ярова, Дехтяр, Дичко, Сидоренко, Шульга, Мелконянц, Полухіна, Єрьоменко, Бурлаченко, Безпалова

Перед початком гри дівчатам із ПЗМС вручили срібні нагороди за підсумками минулого чемпіонату.

Перший тайм активніше провела полтавська команда, що втілилося у забитий м'яч Єрмоленко вже на 5-й хвилині. Гості доволі швидко відповіли, зрівнявши рахунок за дві хвилини. Надалі полтавки виглядали більш гостро біля воріт суперника, проте забили свій м'яч із дальньої відстані. Дударчук завдала чудового удару, на який воротар "Тесли" зреагувати не змогла. Після цього у харків'янок було два потужних удари по воротам ПЗМС, але воротар була на висоті.

Дівчата з Полтави до перерви не змогли реалізувати два дабл-пенальті. За що поплатилися голом у свої ворота на 19-й хвилині. Та все ж до роздягальні команда ПЗМС пішла при переможному рахунку - на останніх секундах тайму Мочалова знову вивела свою команду вперед.

Четвертий гол у ворота "Тесли" "народився" на початку другого тайму. Єрмоленко обіграла захисника та воротаря суперника і закотила м'яч у порожні ворота. На 26-й хвилині харків'янки відквитали один гол, забивши після дальнього удару. Після цього команди демонстрували дуже гостру гру із великою кількістю небезпечних моментів, проте воротарі виручали своїх партнерів.

А на 36-й хвилині гості спромоглися зрівняти рахунок, розігравши швидку та красиву комбінацію. Дударчук, у якої відверто не пішла гра, на 39-й хвилині біля своїх воріт не втримала гравця суперника, яка вивела свою команду вперед. І у другому таймі полтавки не змогли реалізувати два дабл-пенальті, один із яких був вже за рахунку 4:5…

Микола Кудацький, ПЗМС: "Команда виграла перший тайм, але повністю програла другий. Мотивувати команду на першому етапі чемпіонату складно. Соромно перед нашими спонсорами, уболівальниками, яких сьогодні зібралося чимало. З цієї поразки нам потрібно зробити висновки та рухатися далі".

Василь Сухомлинов, "Тесла": "Хочеться відзначити весь колектив, багато нових дівчат у команді, які нас підсилили, також є молоді дівчата, які отримують менше ігрової практики — всі билися сьогодні за результат. Завдяки ігровій дисципліні, бойовим якостям нам вдалося перемогти. Команда ПЗМС — дуже сильна. Гра була рівна, але вдача була на нашому боці. Суперник виглядав сьогодні розбалансовано — вони нас впевнено перемагали у минулому сезоні, а сьогодні була певна недооцінка".