ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 06.12


ГУР: полтавця Киву ліквідувала СБУ

Колишнього нардепа від ОПЗЖ полтавця Іллю Киву застрелили в готелі села Супонєво Московської області. В ГУР підтвердили ліквідацію зрадника і колаборанта.

 

Іллю Киву вистежили й застрелили в готелі «Величъ Country Club» біля Москви. Українські розвідники повідомили, що Ілля Кива був покидьком і зрадником, за що його справедливо покарали.

У Головному управлінні розвідки України підтвердили ліквідацію зрадника Іллі Киви.

Це була спецоперація з покарання колаборанта, якого в Україні засудили до 14 років позбавлення волі. Киву застрелили в чотиризірковому готелі «Величъ Country Club» села Супонєво Одинцовського району Московської області. 

Ліквідацію зрадника й колишнього нардепа Іллі Киви підтвердив Андрій Юсов, офіцер ГУР. Він зауважив, що на Киві історія не завершиться.

"Так, це правда - Кива все. Він був найогиднішим покидьком і зрадником України. І така доля чекає на всіх зрадників", - сказав Юсов. 

Також джерела СБУ кажуть, що це була спецоперація українських силових відомств. Колаборанта застрелили на День збройних сил України та у День Святого Миколая. І це - гарний подарунок як військовим, так і цивільним. 

Так виглядає готель, в якому Киву вистежили й ліквідували спецслужби: 

Киву застрелили в готелі села Супонєво Московської області: в ГУР підтвердили ліквідацію зрадника 1

Іллю Киву знайшли застреленим у Підмосков'ї в одному з готелів у середу, 6 грудня. У березні 2023 року Киву позбавили мандата за результатами голосування на засіданні Верховної Ради. Генпрокуратура України звинуватила парламентаря у державній зраді. Суд Львова заочно засудив Киву до 14 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Справа розглядалася за відсутності Киви, оскільки він переховувався в росії. Він продовжував поливати брудом Україну й нести пропагандистську маячню до останніх днів. 
СБУ, Ілля Кива, ліквідація, ГУР, війна, колаборант

За темою:

  • Полтавки поширювали російську пропаганду: яке покарання отримали
  • СБУ розповіла про трьох затриманих на Полтавщині ворожих агітаторів
  • Полтавські депутати вирішили надати фінансову допомогу силовикам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.