ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:38 24.09


Мамай: "У мене одне прохання — слідкуйте за 500 мільйонами, які я залишив місту"

Олександр Мамай планує знову обратися міським головою, або ж йти до парламенту в якості самовисуванця. А ще - просить пресу слідкувати за грошима, які залишив місту.

Сьогодні в офісі партії "Совість «України" відбулася прес-конференція Олександра Мамая. Головний меседж, інформує Полтавщина — він не вважає себе екс-мером і буде звертатися до суду. Мамай також надав свою оцінку подіям, що останнім часом відюуваються у місті і розповів про свої плани. 

— Що відбулося? Ви пам’ятаєте мою позицію, що якщо є 28 голосів депутатів, то вони мають право таємним голосуванням відправити мера у відставку. Але все це потрібно робити по закону. Що потрібно було зробити? Потрібно було призначити сесію, на цю сесію зібрати 21 підпис, внести питання в порядок денний, цей проект повинен був пройти всі профільні комісії і потім вже вийти на сесію. Я запропонував усім без винятку 21 вересня, на 17-й сесії міськради, сам особисто винести проект рішення про недовіру міському голові. Ніхто мене не почув. Скільки років не займалися мною відповідні служби: чи то МВС, чи СБУ, чи прокуратура - а немає навіть жодної підозри, я вже не кажу про рішення суду.

Я проконсультувався із юристами і вважаю, що сесія відбулася з великим порушеннями. Печатка міської ради знаходиться у мене — ніхто її не вилучив, ніхто навіть не просив, щоб я її здав. На превеликий жаль, управління СБУ тиснуло на державного реєстратора, до ночі, щоби провести певну реєстраційну дію. Цього не відбулося, бо реєстратора поклали до лікарні. І ви самі розумієте, звідки йшов певний тиск. Якщо задіяна велика системна машина, то проти неї боротися важко.

Але я зібрав для себе усі докази і вирішив уже завтра звернутися до суду. Якщо суд вирішить, що все відбулося не по закону, то суд скасує це рішення і тоді ми підемо по повній процедурі, як це має бути у міській раді. У нас відбулася незаконна позачергова сесія. Чому? Тому що 27 серпня я призначив сесію на 21 вересня. Хто мав право її перепризначати? Тому я буду звертатися в суд стосовно рішення цієї сесії.

Хочу сказати, що на депозиті у "ПриватБанку" я, як міський голова, залишаю 500 мільйонів грн. Це, може, і не велика сума, але й не така вже й маленька, щоб її не можна було розумно використати. Економив для територіальної громади де тільки можна, Полтавська міська рада не має жодних боргів. Наприкінці року по депозиту буде понад 50 мільйонів тільки самих відсотків. Тому, поки триватимуть суди, у нової псевдо-влади є можливість показати свою діяльність.

Єдине, що я не можу зрозуміти, скільки у нас буде керівників у місті? Наскільки мені відомо, що заступник із гуманітарних питань Людмила Бойченко — це квота Валерія Головка та Андрія Пісоцького. Заступник по ЖКГ — квота "Рідного міста". Перший заступник Андрія Лямін... Наскільки мені відомо, Михайло Шевченко живе у нього в кабінеті та керує там. Ну, і Каплін. Тому я не можу сказати, скільки у нас керівників. У мене тільки одне прохання — слідкуйте за 500 мільйонами, які лежать на депозиті.

Якщо Полтавський окружний адміністративний суд відхилить позов Олександра Мамая, то він повідомив, що заявить відвід усьому складу суду і попросить розглядати його позов у Харкові чи Сумах. Однак, якщо він програє справу, то ближче до парламентських виборів він готовий взяти участь у парламентських виборах по 144 чи 145 виборчому округу у якості самовисуванця. Мамай вважає, що має непогані шанси на успіх. Також він готовий повторно висунути свою кандидатуру на виборах міського голови, навіть не проводячи передвиборчої кампанії, адже він впевнений у своєму рейтингу.

влада, скандал, гроші, конфлікт, політика, Олександр Мамай

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.