12:30 21.09 570
Відсьогодні в музеї історії Полтавської битви з'явився доступ до перекладача для кожної глухої людини, яка володіє українською жестовою мовою. На офіційному сайті з’явилася відповідна функція.
Польська фірма Migam www.migam.org надала безкоштовний доступ до „Перекладача УЖМ” і з початку широкомасштабного вторгнення росії ця послуга фінансується Міжнародним Комітетом Порятунку (IRC) www.rescue.org
Співпраця Migam та IRC допомагає у вирішенні поточних питань та проблем українців з порушенням слуху не тільки у нашій країні, але і за кордоном. Перекладачі спілкуються УЖМ, польською та і українською мовами 24 години на добу.
На сьогодні вже протестовано зв'язок із перекладачами.
Тож тепер кожна людина, яка володіє українською жестовою мовою, має можливість встановити контакт із працівниками музею.
Сервіс працюватиме 24 години на добу та 7 днів на тиждень.
Перекладачі спілкуються УЖМ, польською та українською мовами.
Нині ДІКЗ «Поле Полтавської битви» є науково-методичним центром із вивчення історії України періоду ХІV-ХVIII століть у контексті європейської історії. Головний акцент ‑ висвітлення доленосних подій вітчизняної історії: національна революція середини XVII століття, доба гетьмана Івана Мазепи, наслідки Полтавської битви та Північної війни.
Одним із напрямів науково-масової роботи заповідника є участь у різноманітних культурно-освітніх проектах. Традиційним стало проведення щорічного військово-історичного фестивалю «Полтавська битва».
До його проведення активно долучаються військово-історичні об’єднання, музичні колективи, народі умільці, майстри.
Колектив заповідника свою науково-просвітницьку роботу вибудовує з урахуванням вікових категорій відвідувачів. Для цього розроблена музейно-педагогічна програма для дітей та молоді «Доторкнись до історії». В рамках програми передбачено уроки історії, тематичні заходи: «Козацькі забави», «Українське бароко», «Гетьманські столиці України», «Гетьман України Іван Мазепа», «Кобзарство - феномен українського народу», «Традиційний народний промисел чумацтво», «Роль жінки в Історії України», «Україна і Швеція на перехрестях історії», «Полтавська фортеця кінця ХУІІ - початку XVIII століття і облога Полтави 1709 року», інтелектуальна гра «Скарби музею історії Полтавської битви», різноманітні майстер-класи «Як глина та солоне тісто іграшкою стали», «Традиції виготовлення ляльки-мотанки», «Великодня писанка», «Різдвяний янгол» та інші. Популярною серед студентства стала екскурсія «Велика Північна війна: історія великого кохання», а дорослих полтавців і гостей міста приваблює нічна екскурсія «Міфи і факти Поля Полтавської битви».
Екскурсії для відвідувачів проводяться українською, англійською, російською, німецькою, шведською мовами. До послуг туристів і аудіоекскурсія, яку можна прослухати шістьма мовами (українською, англійською, німецькою, російською, польською, французькою).
Як обрати спеціаліста по контекстній рекламі?
09:14 09.09