ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 24.11


На Полтавщині не зафіксували жодного випадку булінгу

Протягом 2019 року у Полтавській області не зафіксували жодного випадку булінгу.

Про це повідомив начальник Полтавського відділу поліції Сергій Бейгул  під час річної звітної прес-конференції щодо стану правопорядку в місті. «

Загалом же, якщо батьки дізнатися про цькування своєї дитини, то їм рекомендують звертатися до керівництва школи.

І вже за участі вчителя, психолога та свідків мають з’ясувати усі обставини конфлікту, якщо він існує.

Надалі, якщо підтверджується факт булінгу, про ситуацію необхідно повідомляти до поліції.

Для прикладу, в Житомирській області за перший квартал поточного року було складено 7 протоколів про булінг: двоє на дітей і 5 на їхніх батьків.

Нагадаємо, з 19 січня 2019 року в Україні вступив у дію закон про протидію булінгу, який передбачає покарання у вигляді штрафу або громадських робіт за моральне та фізичне насильство. За вчинення морального чи фізичного насильства кривдник чи його батьки мусить сплатити штраф від 40 до 850 грн. А от за особливу жорстокість при цькуванні чи фізичному нападі з нападника чи батьків стягнуть уже від 1700 до 3400 грн.

Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

булінг

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.