ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:39 21.12


Настільний теніс. Полтавці лідирують у Суперлізі клубного чемпіонату України

Після двох турів Суперліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу команда «Енергія» (Полтава) лідирує в таблиці, команда ПНТУ – передостання.

Вперше в історії у чоловічій Суперлізі клубного чемпіонату України з настільного тенісу цього сезону виступають одразу дві команди з Полтави - "Енергія" і ПНТУ.

Головна боротьба за клубну першість розгорнулася між минулорічним срібним призером - київською "Фортуною" та полтавською "Енергією" (минулорічний чемпіон Суперліги - київський "ТАН" - колишній донецький НОРД - у цьогорічній Суперлізі не грає). Після двох турів (перший тур відбувся у Жовкві, другий - у Сумах) кияни і полтавці набрали по 31 очку, у них - по 15 перемог і по одній поразці. Ці поразки зафіксовані саме в матчах між лідерами: у першому турі "Фортуна" перемогла "Енергію" - 4:0, у другому турі "Енергія" перемогла "Фортуну" - 4:1.

Головний тренер "Енергії" заслужений майстер спорту, заслужений тренер України Микола Закладний зібрав у складі полтавської команди відомих тенісистів - майстрів спорту міжнародного класу і заслужених майстрів спорту, які виступали і виступають у складі збірної України - полтавців Івана Каткова (минулого сезону він грав у складі київської "Фортуни"), Геннадія Закладного, а також Олександра Дідуха, Євгена Прищепу, Віталія Левшина та полтавців - майстрів спорту Сергія Коваля, Станіслава Чорнобаєва, Євгена Письменного. В інших матчах перших двох турів Суперліги полтавські "енергетики" перемагали своїх суперників: "ПАСС-Авто" (Чернігів) - 4:3, 4:1, "Грету" (Дружківка) - 4:2, 4:2, ЛІРС (Жовква) - 4:0, 4:0, "Спінлорд" (Харків) - 4:1, 4:0, "Суми" - 4:0, 4:0, ПНТУ (Полтава) - 4:1, 4:2, ЛДУФК СКІФ (Львів) - 4:0, 4:0.

Полтавський ПНТУ у перших двох турах Суперліги набрав 20 очок, здобувши 4 перемоги і зазнавши 12 поразок (за перемогу - 2 очка, за поразку - 1 очко). У першому турі ПНТУ здобув 3 перемоги над: "Гретою" - 4:3, "Спінлордом" - 4:0 і ЛДУФК СКІФ - 4:1, у другому турі - лише одну перемогу - над ЛДУФК СКІФ - 4:0. Цього сезону у складі ПНТУ у матчах Суперліги грають: майстри спорту - Андрій Черменський (граючий тренер), Артем і Максим Губенки, Вадим Кубов, Іван Архипов, кандидати у майстри спорту - Іван Май і Віталій Хитрук.

У Суперлізі після двох турів лідирують дві команди - "Енергія" (Полтава) і "Фортуна" (Київ), які мають по 31 очку (по 15 перемог і по одній поразці), на третьому місці - "Суми" 28 очок, далі - "ПАСС-Авто" (Чернігів) - 25 очок, "Грета" (Дружківка) - 22, "Спінлорд" (Харків) - 22, ЛІРС (Жовква) - 21, ПНТУ (Полтава) - 20, ЛДУФК СКІФ (Львів) - 16.

Переможець Суперліги клубного чемпіонату України 2015-2016 з настільного тенісу визначиться за підсумками чотирьох турів. Третій і четвертий тури чоловічої Суперліги відбудуться вже у 2016 році.

Віктор МАЩЕНКО

настільний теніс, енергія, ПНТУ

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.