ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 08.07


Не бачу передумов для продовольчої кризи, – начальник Полтавської ОВА

Продовольчої кризи на Полтавщині не має бути. Адже підприємства працюють і відкритий кордон з Європою. більше того, полтавські аграрії не можуть продати урожай минулих років.

Про це зазначив під час брифінгу 7 липня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
“Продовольчої кризи у нас не може і не має бути. По-перше, наші підприємства працюють. По-друге, у нас відкритий кордон з Європою. Щодо продовольства, маємо іншу проблему – аграрії не можуть продати урожай минулих років. Тому на сьогодні я не бачу передумов для продовольчої кризи”, – запевнив Дмитро Лунін.

Натомість, начальник Полтавської ОВА зауважив, щодо опалення можуть бути ризики.

“Можуть зменшуватись норми температури в помешканнях, може бути запроваджена економія. Тож людям потрібно бути дійсно готовими. Може бути така ситуація, як наприклад, влучають ракети у ТЕЦ чи котельні. Тож ризики є. Потрібно буде швидко реагувати та забезпечувати мешканців теплом. Щодо цього напрямку робота триває. Закладені кошти у бюджетах області, громади попереджені, що повинні це враховувати”, – пояснив начальник Полтавської ОВА.

Також додав, що ситуація з паливом вже нормалізувалася.

“Вже немає черг на АЗС. Бензин та дизпаливо подешевшали. АЗС коригують ціну. Загалом, хочу закликати людей, щоб не було панічних настроїв. Зараз ситуація в області нормальна”, – сказав Дмитро Лунін.

 

>
споживач, продовольча криза

За темою:

  • "Нафтогаз" відповів на найпоширеніші питання споживачів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.