12:20 29.05 738
Офтальмологічні захворювання, причиною яких є довге сидіння за комп'ютером, вірус чи інфекція, поширені в Україні. Симптоми та способи подолання.
Існує велика кількість захворювань органів зору. Вони тією чи іншою мірою спостерігаються у всіх мешканців землі. Головна причина – тривалий час перебування перед комп'ютерним екраном, постійне користування смартфоном тощо. До офтальмолога люди, на жаль, не поспішають, тому деякі під час обов'язкового планового огляду визначають досить серйозні захворювання. І добре, якщо на такий прийом людина потрапляє, коли в неї ще не відбулися серйозні незворотні наслідки.
Найчастіше у хворих спостерігаються запалення повік. Пацієнти скаржаться на:
Причина: порушення зволоження очей чи функціонування залоз. Найчастіше спостерігається в офісних працівників чи людей, які люблять віртуальні розваги. Лікарі радять, якщо людина не може обійтися, наприклад, без казино, обожнюючи слоти піраміди, то вона повинна періодично давати відпочивати очам. Хвороба є обов'язковою для лікування, в іншому випадку вона переходить у хронічну форму і складно піддається відновлювальній терапії.
Запалення слизових не менш рідкісний стан. Основні симптоми:
Виникає різко, суттєво впливаючи на якість життя. Запалення провокує вірус. Стан полегшують холодні компреси або краплі очей, призначені фахівцем. Вірусний запальний процес лікується антибактеріальними фармакологічними засобами.
Найпоширеніші захворювання очей:
При катаракті знижується гострота зору внаслідок помутніння кришталика. Іноді у хворого двоїться в очах. Існують різні види катаракти, тому чіткої симптоматики не існує. Найчастіша причина виникнення захворювання – вік. Також хвороба з'являється внаслідок травми чи прийому деяких ліків. Лікування тільки оперативне, під час якого робляться мікророзрізи очей та вставляється штучна лінза.
Глаукома - хронічне захворювання, що розвивається в результаті:
У групі ризику є:
Відсутність лікування може призвести до сліпоти.
Руйнування склоподібного тіла – захворювання, під час якого людина бачить "мушки" перед очима. Вони з'являються спонтанно і переклад погляду теж рухаються. Вони краще видно, коли людина дивиться на білому тлі. Такі "мушки" - це клітини, що відшарувалися від склоподібного тіла, які вільно переміщаються всередині ока.
Коли вони потрапляють на зорову вісь, то людина їх бачить. Деструкція спостерігається як у молодих людей, так і у людей похилого віку. Хвороба вважається відносно безпечною, оскільки клітини з часом розсмоктуються. Якщо замість "мушок" перед очима з'являються чорні крапки, варто обов'язково вирушати до лікаря.
Під Кременчуком автомобіль збив пішохода
16:00 22.09