ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:01 02.01


Петарди, бійки та загублений песик - підсумки Нового року з соцмереж

У соцмережах активно обговорюють відзначення Нового року. Ми проаналізували найбільш характерні для цьогорічного святкування пости.

Хоча це святкування пройшло відносно спокійно, без стриптизу на новорчіній ялинці в центрі, однак без ексцесів усе одно не відбулося:

"Хотелось бы найти тех придурков, которые на новогодней ёлке 31 декабря-1 января, бросали пиротехнику в толпу, людям под ноги. Через вас у меня ожог на ноге!" - повідомив один із користувачів на ранок.

Тему петард продовжив інший користувач:

"Майже всі Українці з розумінням поставилися до заборони святкових феєрверків. Можливо,що серед тих, хто все таки знехтував цим та устроїв такі салюти, є і мої знайомі, мені все рівно – всі, хто це робив – це БОВДУРИ, які, я впевнений на 100%, ні разу не були на Сході, які взагалі не мають ні граму поваги та розуміння до тих людей, які захищають наш спокій, які не бачили, як бійці, які приїздять у коротеньку відпустку з фронту кидаютьсянавіть від звуку, коли хлопають двері у автомобіля. У цих "салютарів" не жахаються від страху маленькі діточки, які не розуміють, що за кожним вибухом на Сході розуміється чиясь біль або і смерть близьких".

А от і наслідки надзвичайно гучного святкування:

"Пожалуйста, помогите найти собаку! Вечером, испугавшись петард, сорвалась с поводка и убежала девочка Эмма, до сих пор не найдена, район Левады-Фуршета, если увидите, позвоните, пожалуйста, по тел.0956218996 ,0502518257 Спасибо! Собачка без подшерстка, она может замерзнуть!!!"

Не обійшлося на новорічні свята і без традиційних бійок.

"Вчера наблюдал такую ситуацию. Зашёл пьяный мужчина (лет 40) в троллейбус и начал приставать к пассажирам. Даже оскорблял. Кондуктор был парень лет 25, не выдержал и попросил пьяного покинуть троллейбус, на что тот возмутился и схватил его за шею. Кондуктор начал вытаскивать этого м...ка из тралика. Повыбегали водители маршруток и водитель нашего тралика, и начали бить из-за "некорректного" поведения. Этот алкаш пару раз в тралике заехал по лицу кондуктору".

А на тих, хто вирішив відзначити Новий рік не вдома, чатували інші небезпеки:

"Увага! В Новорічну ніч біля "Вілли Крокодила" охоронці закладу жорстоко побили хлопця. Свідків прохання зателефонувати 050-303-33-96 (брат потерпілого Олександр). Не будьте байдужі! (прохання всім максимальний репост)".

У соцмережах сидів Лесь ГАВРИЛОВ

пригоди, новий рік, враження, свято, святкування, петарди

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.