ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 30.04


Полтавські школярі отримають планшети та ноутбуки від ЮНІСЕФ

За фінансової підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея, ЮНІСЕФ доставив 5 тисяч планшетів для учнів молодшої школи. Ще 5 тисяч ноутбуків отримають діти середнього та старшого шкільного віку. 

Ноутбуки та планшети отримають діти у Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Одеській, Сумській, Чернігівській, Кіровоградській та Херсонській областях.

Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні.

Пристрої будуть доставлені в департаменти освіти та передані дітям у тимчасове користування. Девайси отримають діти-переселенці, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування, а також решта хлопчиків і дівчаток, які не мають гаджетів, потрібних для підключення до онлайн-занять.

Нова поставка ноутбуків та планшетів стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу в розмірі 10 мільйонів євро, спрямоване на забезпечення доступу до освіти для дітей в умовах повномасштабної війни. Мета фінансової підтримки ЄС — дати можливість продовжувати освіту для 680 000 дітей та 22 000 вчителів онлайн, а якщо дозволяє безпекова ситуація, то й офлайн.

“Європейський Союз пишається підтримкою цієї ініціативи, спрямованої на забезпечення безперервного викладання та навчання. Навіть в умовах повномасштабної російської агресії діти повинні мати доступ до якісної освіти, де б вони не перебували. Надаючи це обладнання, ми допомагаємо забезпечити безперервність освіти та розвитку дітей задля їхнього успішного майбутнього”, — підкреслив заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло.

Республіка Корея надала 4 мільйони доларів США на підтримку формальної та неформальної освіти для дітей в Україні.

“Забезпечення безперервного навчального процесу має бути пріоритетом за будь-яких обставин. Минулого року Республіка Корея доставила 6 тисяч ноутбуків для українських дітей як гуманітарну допомогу. І тепер ми раді зробити ще один надважливий внесок у майбутнє України разом із ЮНІСЕФ. Корея продовжуватиме надавати підтримку Україні”, — заявив Посол Республіки Корея в Україні Кім Хенг Те.

Лише близько третини українських шкіл змогли розпочати очне навчання з 1 вересня 2022 року. Це означає, що близько 3 мільйонів дітей сьогодні відвідують заняття онлайн або у змішаному форматі.

“Кожна дитина має право на освіту, навіть коли її важко забезпечити. У фокусі ЮНІСЕФ — забезпечення можливостей для навчання тих дітей, які мають проблеми з доступом до освіти через відсутність відповідного обладнання”, — наголосив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

освіта, гаджети, ЮНІСЕФ

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.