ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 01.06


Полтавський боксер виграв медаль європейського ґатунку

У румунському місті Галаці триває чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. У складі збірної України на турнірі змагався полтавський боксер Кирило Таран, який завоював "бронзу" у ваговій категорії до 66 кг.

 

У першому своєму бою на турнірі Кирило Таран за рішенням суддів переміг серба Огнєна Дурдєва і вийшов до чвертьфіналу. Там Кирило здолав болгарина Косту Сімеонова, але при цьому отримав травм - йому зашивали верхню губу. 

На півфінальний поєдинок проти німця Марсела Мангольдда полтавця просто не випустили. Таки чином Кирило Таран здобув "бронзу" чемпіонату Європи серед юніорів, із чим ми його і вітаємо.

До змагань полтавця готував тренер Станіслав Гребеник.

За результатами Євро п’ятьом українцям вдалося пройти до фіналів. Саме сьогодні, 1 червня, ми дізнаємося імена тих боксерів, які здобудуть золоті нагороди змагань.

Збірну Україну у фіналах змагань представлятимуть:

 - вагова категорія 46 кг – Данило ДРИЖАК

 - вагова категорія 48 кг – Дмитро МОЛОДАН

 - вагова категорія 57 кг – В’ячеслав БРИГАДЕНКО

 - вагова категорія 75 кг – Єгор ФЕДОСЕНКО

 - вагова категорія 80 кг – Матвій РАЖБА

спорт, бокс, Румунія, Кирило Таран

За темою:

  • Унаслідок ДТП під Полтавою постраждали дівчина та немовля
  • Переваги тестостерону енантату при прийомі спортсменами
  • У Полтаві мотоцикл зіткнувся з автомобілем
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.