ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:59 22.12


Полтавський чиновник розкритикував діяльність Яценюка, Коломойського та Жеваго

Перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод розповів, чому йому не подобаються нинішні реформи уряду та олігархи, які зароблять на полтавських надрах.

У негативних тенденціях у країні винний Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зі своїми реформами та Верховна Рада зі своїми лобістами великого бізнесу. Таку думку висловив перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод на своїй прес-конференції.

Так, через зміни у законодавстві бюджет Полтавської області недоотримав тільки 145 млн. грн. екологічного податку (він був суттєво зменшений). Із них, приміром, тільки від «Укртатнафти» не дорахувалися 77 млн. грн. При цьому, маючи таке податкове «полегшення», підприємство Ігоря Коломойського не сплатило обов’язкових податків на суму 391 тис. грн., про що Холоду повідомила Державна фіскальна служба у Полтавській області.

"І вони при цьому хочуть із нами укласти меморандум про співпрацю, отримати додаткові пільги. А при цьому зобов’язуються щось там відремонтувати в якійсь школі", - обурився полтавський чиновник.

Євгеній Холод також вважає, що введення касових апаратів, на чому наполягає уряд, та збільшення податкового навантаження на дрібних українських підприємців зашкодить і економіці в цілому, і кожному платнику податків зокрема. Також в країні відбувається «фіктивна децентралізація», яка, на думку чиновника, в першу чергу полягає у передачі на місця фінансування соціальних установ за відсутності достатніх коштів для цього.

Так само новоспечений чиновник розкритикував і «соціально невідповідальний бізнес» іншого олігарха – Костянтина Жеваго. Мовляв, власник відсиджується в Європі, його ГЗК експлуатує полтавські надра на повну, а віддачі від того для громади – мізер.

Керівника доповнив його однопартієць і голова постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій. Він розповів про основні напрямки природоохоронної діяльності на Полтавщині і про брак коштів на реалізацію найбільш актуальних проектів – розчищення річок, оновлення очисних споруд, насадження лісів та інше.

Нагадаємо, зарплата Євгена Холода на посаді першого заступника голови Полтавської облради складає близько 10 тис. грн. на місяць.

Анна СОЛТОВСЬКА

холод, жеваго, облрада, коломойський, яценюк

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.