ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 23.02


Працівників харчоблоку школи №6 пустять на роботу лише з медичною довідкою

Джерелом інфекції масового захворювання школярів могли бути хворі працівники харчовго блоку кременчуцької школи №6. Про це йшлося у міськраді на засіданні протиепідемічної комісії,

Йдеться  про проблему масового захворювання на гостру кишкову інфекцію учнів школи №6. Нагадаємо, діти пішли на вимушені канікули 18-23 лютого.

На засіданні тимчасової комісії позаштатний епідеміолог Кременчука Лариса Коровіна зазначила, що варто говорити не про отруєння школярів, а про інфекцію, джерелом якої  могли стати працівники харчового блоку, які заразили дітей з 12-ти різних класів.

 Заступник міського голови Ольга Усанова відзначила, із наявних досліджень простежується, що збудник інфекції, який був висіяний у дітей, також був висіяний у кількох працівників, одного робітника кухні та буфету.

Тож, відтепер, згідно з рішенням протиепідемічної комісії допуск до роботи, після поновлення навчання, працівників харчового блоку здійснюватиметься лише при наявності довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря або лікаря-інфекціоніста.

здоров'я, діти, карантин, Кременчук

За темою:

  • На Полтавщині зросла захворюваність на вірусний гепатит
  • Очільник області Валерій Головко потрапив до лікарні
  • Дві третини від усіх захворілих на гострі респіраторні інфекції - діти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.