ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 06.02

P


Пральний порошок – оптимальний засіб по співвідношенню між ціною та якістю

 

З масовою появою пральних порошків на початку минулого століття кардинально змінився підхід до самого процесу ручного чи машинного прання. Протягом кількох десятиліть хімічна формула речовини та процес виробництва практично не змінювався, але з початком 2000-х років були вiдкритi різнi синтетичнi сполуки, що дозволили суттєво підвищити ефективність дії порошкоподібних миючих засобів.

Сьогодні порошки зберегли свої лідируючі позиції на ринку, незважаючи на появу гелеподібних засобів та капсул. Причина популярності – оптимальне поєднання вартостi та якостi. Можливо, використання сипучої побутової хімії для пральних машин не дуже практично, зате однозначно дешевше за застосування гелю, або капсул. При цьому результати прання всіма трьома видами засобів мало чим вiдрiзняються мiж собою.

Ми пропонуємо замовити пральний порошок від провідних вітчизняних та світових виробників в інтернет-магазині. Великий асортимент продукції дозволить знайти найкращий варіант для прання будь-яких речей, включаючи комплекти постільної білизни, делікатні тканини та дитячий одяг. Для шанувальників сучасних технологій ми маємо високоефективні капсули для прання з доставкою https://auchan.ua/ua/kapsuly/ в будь-який населений пункт України.

Основні різновиди порошків для прання та їх особливості

На українському ринку побутової хімії є широкий асортимент порошків для прання від відомих вітчизняних та зарубіжних брендів.

Між собою побутова хімія відрізняється такими рисами:
• спосіб використання;
• склад;
• вид тканини.

Перший критерій – це ручне або автоматичне прання. Принципова різниця між двома різновидами полягає у кількості піни, що утворюється при контакті порошку з водою. Якщо прати білизну вручну, то основним компонентом, що діє, є густа піна, яка проникає глибоко в волокна тканин, видаляючи навіть складні забруднення. Машинний цикл триває набагато довше за ручний, ще й температура води може досягати 90 градусів. 

За таких умов склад повністю розчиняється у воді та просочує білизну, тому від піни немає жодної користі. Навпаки, її надлишки можуть зашкодити техницi. Тому категорично заборонено використовувати порошок для ручного прання в машинці.

За складом порошкоподібні засоби можуть бути натуральними та синтетичними. Хімія з першої категорії відрізняється екологічністю, але її вартість у кілька разів вища за штучний аналог, тому зустріти її в нашій країні досить складно. Крім того, суміш із природними компонентами показує нижчу ефективність, ніж синтетичні миючі склади.

За типом тканини виділяють засоби для білої та кольорової білизни. Різниця між ними – хімічна формула. У першому випадку вона містить відбілювачі та сині пігменти, а у другому – спеціальні речовини для фіксації кольору. Якщо засобом для білого випрати кольорові речі – вони стануть бляклими, а якщо навпаки – ви не отримаєте того сліпучого білого ефекту, який має бути.

прання, порошок

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.