ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 02.02

P


Ресивери 8K — найвища якість звуку та зображення, розширений функціонал

Такий пристрій, як AV-ресивер є мозковим центром будь-якої мультимедійної системи. Об'єднуючи в систему всі ваші пристрої, обладнання перетворює відео-/звукові та радіосигнали сигнали в звукові та відеопотоки найвищої якості, на яку максимально здатна ваша техніка. Виробники відео-/аудіо електроніки здійснили революційний прорив, розробивши AV-ресивер з підтримкою 8K. В Україні такі пристрої з найновішим оновленням можна придбати в інтернет-магазині Showtime.

AV-підсилювач 9.2-канальний Denon AVC-X4700H 8K 9.2 сh Black

У нас ви знайдете продукцію передових торгових марок Arcam, Denon, Marantz, Yamaha, за прийнятною вартістю. Купівля ресивера 8К відкриє вам набір новітніх унікальних функцій із принциповим оновленням для максимально ефективного використання можливостей вашої аудіо та відео техніки. Такі пристрої особливо необхідні геймерам, меломанам, любителям перегляду кінофільмів у високій якості за допомогою домашніх кінотеатрів у затишній та комфортній домашній обстановці.

Особливості передачі зображення AV-ресиверами 8К

Ви отримаєте неймовірно якісне зображення та новітній формат багатоканального звучання мультимедіа даних, якщо вирішите замовити AV-ресивер 8К, який реалістично занурить вас в атмосферу того, що відбувається на екрані, м'яко стираючи межі між віртуальним та реальним світом. Все це можливо, завдяки низці переваг використання технології 8К:

  • покращені технології передачі картинки Dynamic HDR та HDR10+;

  • наскрізна трансляція відеопотоку у різних (8K/60 та 4K/120 Hz) форматах;

  • наявність оновленої HDMI функції — QMS, що дозволяє здійснювати швидке перемикання подачі відео з різноманітних джерел та ін.

Наприклад, AV-ресивери Denon (вся серія X) здійснюють підтримку кількох (HLG, Dolby Vision/HDR10) технологій, передаючи чітку картинку високої контрастності.

Новий багатоканальний звук під час перегляду медіаконтенту

Відео як 4К або 8К телевізори транслюють з потокових TV-додатків. Нові 8К AV-ресивери здатні «аналізувати» та вибирати для декодування відповідний формат звучання. Всі моделі AV-ресиверів 8К Denon X, за допомогою HDMI-кабелю, здійснюють підтримку eARC технології, необхідну для передачі багатоканального звучання. За рахунок технологій eARC і 8K Ultra HD— новітнього формату HDMI-з'єднання, AV-ресивери Denon X сумісні з останніми моделями телевізорів, що підтримують 8К, безліччю ігрових консолей, різними потоковими пристроями та іншими джерелами мультимедіа.

AV-ресивер 5.2 каналів 145 Вт на канал Yamaha RX-V4A

Унікальна програма Audyssey для ефективного налаштування системи

Наявність гнучкого інтерфейсу обумовлено наявністю унікальної програми Audyssey, що дозволяє користувачеві контролювати процес установки ресивера і одночасно робити його тонке налаштування на кожному кроці установки. Програма оснащена системою підказок та інструкцією для користувача, представленою у доступному та зрозумілому форматі, вони допомагають йому правильно налаштувати систему.

За прийнятною ціною купити AV-ресивер 8К у Києві з доставкою у будь-який регіон України пропонує всім меломанам та любителям домашніх кінотеатрів інтернет-магазин Showtime. Якість наших товарів підтверджено відповідними сертифікатами, на кожний товар є гарантія виробника. Замовляйте новітню модель AV-ресивера 8К, щоб відчути всю красу новітніх технологій від найпередовіших світових виробників.

 

Ресивер

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.