ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:02 14.01


Шведську книжку про Полтавську битву перевидадуть українською

Книгу шведського історика "Полтава: розповідь про загибель однієї армії" видадуть удруге українською мовою. Перше видання вийшло у світ ще 2009 року.

Шведський історик Петер Енґлунд став відомим після свого бестселеру, присвяченого подіям Полтавської битви - "Полтава: розповідь про загибель однієї армії". У ній події 1709 року розглядаються з позиції шведів, книжка містить чимало цікавих і невідомих до того фактів.

Петер Енґлунд народився у 1957 році. Він спеціалізується на добі величі Шведського королівства у ХVII сторіччі — саме цьому часу була присвячена його докторська дисертація. 2002 року Енґлунда було прийнято до Шведської академії, а у 2009 році він став її секретарем. Петер є головою журі Нобелівської премії з літератури.

Паралельно з докторською він працював над книгою "Полтава: розповідь про загибель однієї армії". Вийшовши ще 1988 року, вона мала великий успіх у його країні і сприяла зростанню цікавості шведів до своєї історії. Тираж книги про Полтавську битву склав понад 250 тисяч екземплярів, що при населенні Швеції менше 10 мільйонів чоловік можна вважати справжнім бестселером.

Книга про Полтаву була перекладена кількома мовами. Українською книга вийшла 2009 року у видавництві "Фоліо". Як повідомив директор видавництва Олександр Красовицький, книга про Полтавську битву цьогоріч буде перевидана.

Роман ПОВЗИК

Енглунд, Швеція, Полтавська битва, книжка, бестселер, видання

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.