ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 13.08

P


Спирт Пшенична сльоза – переваги продукту

 

Етанол із добірних сортів пшениці визнаний еталоном якості в алкогольній індустрії. Ключовою особливістю цього продукту є ідеальна чистота. Завдяки багатоетапному очищенню на виході виходить високоякісний спирт із мінімальною кількістю шкідливих добавок. Відсотковий вміст сивушних олій у продукті – мінімальний, що означає його безпеку для людського організму та навколишнього середовища.

Особливості спирту Пшенична сльоза

Цей сорт етанолу виготовляється з добірних сортів пшениці. На початкових етапах виробничого циклу сировина добре очищається від сміття та пилових частинок. У процесі виробництва задіяно модернізовану технологію, яка є не на всіх підприємствах. Незважаючи на завищену собівартість, спирт Пшенична сльоза користується підвищеним попитом серед широкого кола покупців.

Його основними властивостями є:

  • м'який смак;
  • нейтральний аромат;
  • мінімальний вміст токсинів;
  • виготовлення з натуральної рослинної сировини.

Пшеничний спирт є основним інгредієнтом для виробництва преміального алкоголю. З нього виробляють елітний алкоголь, який має м'який смак та не провокує похмільного синдрому. Також етанол Пшенична Сльоза може застосовуватись у домашньому та промисловому виноробстві. У цій сфері він виступає як інгредієнт, за допомогою якого можна досягти бажаної міцності напою і припинити процеси бродіння.

Спирт може використовуватись у чистому вигляді. Він якісно очищений від шкідливих домішок, тому не потребує додаткової підготовки. Чудова якість пшеничного етанолу підтверджена сертифікатами якості, з якими кожен споживач може особисто ознайомитися.

Купівля пшеничного етанолу оптом та в роздріб

Замовляти спирт Пшенична сльоза можна дистанційно у будь-яких необхідних кількостях. При оптових закупівлях продукт фасується в екологічну тару із пластику. Така упаковка відрізняється компактністю. Також вона не вступає у взаємодію зі вмістом, тому не впливає на його смакові та ароматичні якості.

На пшеничний етанол встановлено демократичну ціну, яка зумовлена налагодженими зв'язками з безпосередніми виробниками продукції. Завдяки прямим поставкам у кінцевій вартості спирту відсутня подвійна націнка, і споживач може замовити необхідну кількість товару за доступною та вигідною ціною. При необхідності можна у будь-який час отримати вичерпну консультацію від співробітників онлайн-магазину.

спирт, бізнес, алкоголь

За темою:

  • Спирт оптом за доступною ціною
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.