ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 14.07

P


Ставки на футбол – важливі рекомендації новачкам

Футбол – такий вид спорту, яким цікавиться практично кожен чоловік із самого дитинства. І ставки на футбол сьогодні робить багато хто. Уболівальники у всьому світі хочуть заробити на своєму спортивному захопленні.

 

Популярність футболу не могла не позначитися на об'ємі парі, що укладаються на нього в БК. Букмекери непогано заробляють на цьому, бо далеко не кожен уболівальник усвідомлено робить ставки на футбол в Україні. Це пов'язано з відсутністю важливих знань, необхідних для беттинга.

Усі перші рядки у лініях БК зайняті саме футболом. Достатньо відкрити будь-який сайт і можна в цьому особисто переконатись. Ставкам на футбол приділяють особливу увагу через вигідні категорії, високі ліміти угод та варіативність розпису. Ставки на футбол мають велику кількість договірних матчів. А ось турніри краще залишити поза увагою. ТОП ліги також небезпечні.

Погана ідея – ставити на перемогу улюбленої команди. Це не гарантує успіху. Думати слід головою, а не душею. Навряд чи вдасться здорово міркувати, коли грають улюблені гравці. Ставки на футбол мають бути тверезими. Інакше без програшів не обійтись. Набагато корисніше почитати аналітичні матеріали, проаналізувати події, переглянути огляди.

Онлайн ставки на футбол в Україні після детального аналізу

Щодня не вийде розбирати за пунктами десятки футбольних поєдинків. Корисніше відібрати кілька матчів і зайнятися їх аналізами. Тоді ставки на футбол сьогодні вдасться робити правильно. Мотивація має велике значення щодо переможців. Зовсім не обов'язково виграти тому, хто сильніший. Швидше перемога дістанеться тому, для кого вона важливіша. Якщо говорити про національні кубки, можна робити ставку проти лідера. Зазвичай у всій красі проявляють себе аутсайдери.

Різновиди ставок:

  • на тотал – йдеться про кількість забитих голів (зрідка на інші дії – жовті картки, порушення);
  • на голи – при підрахунку голів однієї команди;
  • на точний рахунок - так склалося, що котирування на якийсь із варіантів завжди вищий, тому що прогноз результату дуже складний;
  • довгострокові - коли ставлять на результат чемпіонату чи перехід гравців до іншої команди, призначення тренерів;
  • з форою - вона може зрівняти шанси конкурентів (немає сенсу робити ставку на перемогу лідера, якщо він коефіцієнт 1,12).

При вивченні складу команди суперників бажано спробувати спрогнозувати результат гри, якщо конкретні гравці вийдуть з ладу. Чи вдасться тренеру компенсувати втрати гравцями із резерву.

У жодному разі в жодної команди не вдавалося зіграти рівно протягом усього сезону. Зазвичай програші з виграшами чергуються. Для оцінки ігрової форми звертають увагу на попередню результативність. Щоби зробити ставки на футбол онлайн, доведеться зареєструватися в одній або одразу кількох БК. Створення особистого кабінету – важливий крок на шляху до успіху.

Як робити ставки на футбол

Немає нічого складного в самій процедурі укладання парі. З цим могла б впоратися навіть дитина. Проте, Ставки на футбол в Україні мають право робити лише повнолітні громадяни. Цей факт суворо перевіряється адміністрацією букмекера. Справа в тому, що при реєстрації облікового запису обов'язково клієнти вводять свої актуальні дані. До них входять дата народження, ім'я з прізвищем, номер телефону, валюту рахунку. Після верифікації облікового запису та підтвердження особи можна приступати до укладання парі. Ставки на футбол робити не важко, але цей процес вимагає виваженого та раціонального підходу.

Найбільш поширені помилки новачків

Ті, хто не має досвіду в беттингу, можуть помилятися і при цьому втрачати гроші. Але подібних неприємних інцидентів можна уникнути. Особливо, якщо підійти до питання свідомо. Просто ставки на футбол сьогодні роблять багато - як професійні беттори, так і новачки. І останні частіше програють за браком вузькоспеціалізованих знань.

Спочатку кожен новий гравець намагається поставити ту команду, яку букмекер видав вищі коефіцієнти. В результаті беттор лише зіллє кошти, вирішившизробити ставки на футбол онлайн. Адже вони не беруть до уваги обставини, що впливають на результат матчу (травмування футболістів, зміну складу). Не можна в жодному разі виявляти надмірно свої емоції. Навіть якщо ставка зіграла і гроші повернулися в банк із відсотком, наступні матчі можуть виявитися не такими результативними. Будь-яке парі полягає лише після ретельного аналізу матчу.

Вміле управління банком

Ще однією поширеною помилкою новачків, які не знають, як зробити ставки на футбол, є відсутність навичок управління банком та депозитом. Помилково ставити велику суму на одну з подій. Дуже рідко вдається зірвати куш – частіше така витівка закінчується фіаско. Бажання відіграшу призводить до чергових програшів. У результаті банк порожніє. Отже, щоб зробити ставки на футбол та виграти, не потрібно робити різких рухів – все має бути чітко продуманим.

беттінг, спорт, футбол

За темою:

  • Будущее букмекеров: новые технологии в индустрии и рабочие стратегии для игроков
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.