ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 20.03


Суд виніс вирок трьом хлопцям, які зґвалтували неповнолітню 

Октябрський райсуд Полтави призначив терміни ув'язнення трьом хлопцям, які влітку минулого року у квартирі на Мотелі зґвалтували 16-річну дівчину.

 

10 березня 2020 року Октябрський районний суд Полтави виніс вирок трьом хлопцям, які влітку 2019 року у квартирі на Мотелі зґвалтували 16-річну дівчину. Колегія суддів за участю головуючого Анатолія Савченка та суддів-доповідачів Олександра Струкова та Віталія Микитенка призначили двом обвинувачуваним по 8 років і 6 місяців ув'язнення, ще одному — 9 років, інформує Полтавщина.

Відповідно до даних Єдиного держреєстру судових рішень, на початку липня троє хлопців — 20, 17 та 15-ти років запросили 16-річну дівчину до квартири свого знайомого на Мотелі. У квартирі четверо молодих людей та дівчина спілкувалися, після чого господар вийшов до іншої кімнати, а гості продовжили розмову.

Під час бесіди троє хлопців — брати Олександр та Микола Кирпотенки та Олександр Верпета запропонували дівчині вступити з ними у статеві стосунки. Та відмовила і попросила відчинити двері квартири, щоби піти. Хлопці не відпускали її та повторили свою пропозицію, проте дівчина знову відмовила. Тоді молоді люди, застосовуючи фізичну силу та погрози, зґвалтували її.

Один із них знімав все на камеру свого мобільного. Потім, погрожуючи викласти відеозапис до соцмережі, троє ґвалтівників, ще кілька разів примусили дівчину вступити з ними у статевий контакт. При цьому вони застосовували до неповнолітньої силу. Зокрема, щоб приглушити опір та крик останньої, її придушували подушкою. Через це у дівчини відкрилася кровотеча з носа.

Весь час знущань над дівчиною господар квартири знаходився в іншій кімнаті. У справі він виступив свідком. Розповів, що працює в Польщі, а до Полтави повернувся, щоб зробити документи і повернутися до Польщі на заробітки. Зізнався, що трьох ґвалтівників знає з дитинства та побоюється їх.

До поліції потерпіла звернулася за тиждень після події. Вона розповіла, що її ґвалтували по черзі всі троє її знайомих і знімали події на мобільний телефон.

Відповідно до матеріалів справи, фахівці визначили, що дівчина була в неусвідомленому переживанні цих травмуючих подій, але не в стані шоку. До моменту нападу на неї, дівчина відчувала симпатію до одного з кривдників.

Злочин кваліфікували як зґвалтування неповнолітньої дівчини, вчинене групою осіб (ч.3 ст. 152 КК України).

Судді Анатолій Савченко, Олександр Струков та Віталій Микитенко визнали винними у зґвалтуванні двох братів та їхнього товариша. Олександру Кирпотенку призначили дев'ять років ув'язнення, Миколі Кирпотенку та Олександру Верпеті — по вісім з половиною.

кримінал, суд, вирок, зґвалтування

За темою:

  • Взяли під варту кременчужанина, що грабував жінок
  • Олег Синєгубов відстоюватиме свою честь і гідність у суді
  • Тринадцять років позбавлення волі: прокурори довели вину полтавця в умисному вбивстві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.