08:15 04.05 1393
Державний виконавець із Кременчука за хабар обіцяв зняти арешт з майна. Тепер суд присудив йому штраф у розмірі 25 500 гривень, з позбавленням права обіймати посади в органах Державної виконавчої служби.
Автозаводський районний суд Кременчука виніс вирок старшому державному виконавцю Автозаводського відділу державної виконавчої служби Кременчука, якого звинувачували за ч. 1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Про це стало "Коло" відомо з єдиного реєстру судових рішень.
Нагадаємо, співробітники Управління СБ України в Полтавській області викрили на систематичному одержанні неправомірної вигоди державного виконавця одного із міськвідділів Державної виконавчої служби Полтавської області.
Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав від місцевого приватного підприємця шість з половиною тисяч гривень за повернення нерухомого майна, арештованого через порушення податкового законодавства.
Суд встановив, що на початку лютого свідок у цій справі запланував продаж квартири.
Однак, з державного реєстру речових прав на нерухоме майно дізнався про те, що на вказану квартиру накладено арешт через не сплату обов'язкових платежів. У зв'язку з цим, з метою отримання консультацій з указаного приводу, зателефонував підсудному та розповів про проблеми із накладенням арешту на квартиру. У ході розмови посадовець призначив зустріч. 20 лютого поблизу виконавчої служби у Кременчуці відбулася зустріч.
Цього ж дня підсудний повідомив власнику квартири, що арешт на нерухомість накладено у рамках виконавчого провадження Автозаводським відділом державної виконавчої служби м. Кременчук та для його зняття той повинен передати йому 6500 грн.
Чоловік відповів, що йому потрібно час для роздумів, а сам звернувся до правоохоронних органів із заявою про вимагання від нього неправомірної вигоди. Після чого, він діяв під контролем правоохоронних органів з метою викриття злочинної діяльності державного виконавця.
22 лютого вони знову зустрілися, посадовець запропонував проїхатися містом і під час поїздки попросив покласти гроші до машини. Під час досудового розслідування посадовець визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення.
В ході досудового розслідування між обвинуваченим та прокурором було укладено угоду про винуватість.
Держвиконавця визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 ч.1 КК України та призначили йому узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25500 гривень з позбавленням права обіймати посади в органах Державної виконавчої служби України та займатися діяльністю, пов'язаною з примусовим виконанням рішень судів та інших органів, строком на 3 роки.
Олімпійський чемпіон відновлює полтавські ліси
20:00 20.04
Двоє людей отруїлися після контакту із шахедами
13:15 18.04
У Полтаві з’явиться новий книжковий фестиваль
16:15 19.04