ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 22.02


У Кременчуці виник скандал із асенізаторами

На площі перед міськвиконкомом Кременчука свої автомобілі на знак протесту виставили кременчуцькі асенізатори. Чиновники тиждень тому провели конкурс на вивезення рідких відходів і вже визначили "свого" переможця.

Так, переможцем стало КАТП 1628, яке швидко підписало договір з одним підрядником, або фірмою-прокладкою.

У підсумку ж – саме цьому приватному підприємству, в якого є лише три спеціальних авто, й більш нікому не дозволяється вивозити рідкі відходи, повідомляє Програма плюс.

Відповідно всі інші надавачі таких послуг, а їх близько тридцяти, — залишилися за бортом.

Це стало причиною, яка примусила людей їхати до мерії на своїх специфічних авто й вести діалог із чиновниками.

Адже приватні підприємці, які вивозять рідкі стоки з приватного сектора, взагалі виявилися непотрібними.

Перше, що турбує цих кременчужан, – після всіх цих скандалів, коли дозвіл на скидання стоків виписано лише одному комунальному підприємству, люди розуміють, що таким способом їх намагають зігнати під свого підприємця, якого їм визначать у міськвиконкомі.

Усе це вплине на вартість вивезення рідких стоків із приватного сектора, що сьогодні коштує 160 гривень за кубічний метр, але буде коштувати дорожче.

Саме з цим кременчуцькі асенізатори й прийшли в міськвиконком 21 лютого й до них, уже після того, як у двері кабінетів почали грюкати та стукати, вийшли чиновники.

У підсумку спільного зібрання, на якому говорили всі й одразу, вирішили таке.   

Керівник УЖКГ міста Іван Москалик звинуватив самих асенізаторів, які зливають каналізаційні стоки куди очі бачать і за це їх штрафують.

Протилежна точка зору – чиновники провели  конкурс на визначення виконавця вивезення рідких стоків без повідомлення самих підприємців.

Для того ж під час проведення конкурсу використали фірму-прокладку.

Кременчуцьким асенізаторам натякнули, що їхні послуги особливо нікому не потрібні, а 6 машин, які є в КАТП, вистачить.

На чому ж зупинилися, так це на поясненні заступника мера Кременчука Валерія Декусара. За його словами, міські чиновники ще раз подивляться на те, що вони прийняли, й знову все порахують.

Базова цифра, яку порахували до цього, – для вивезення рідких стоків стільки підприємців, які сьогодні займаються цією справою, – не потрібно.

Тож розрахунки перевірятимуть тиждень, а далі рішення про те, що у вивезенні рідких стоків у Кременчуці братиме участь вкрай обмежена кількість авто, мер Кременчука та його заступники затвердять офіційно на засіданні міськвиконкому.

Про те, що буде, коли приватний сектор почне тонути в лайні, а асенізаційні стоки потечуть вулицями міста й це реальна загроза для мешканців приватного сектора – Лашків, Ревівки, Чередників, Занасипу… - все це ми ще побачимо на власні очі.

 

протест, асенізатори, Кременчук

За темою:

  • Полтавки влаштували пікет за право на демобілізацію
  • Протест у Щербанях: кому купили авто майже за два мільйони
  • Полтавці протестують проти встановлення новорічної ялинки 
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.