ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 16.11


У межах Полтави стартував капремонт траси Київ — Харків

На ділянці автотраси Київ — Харків у межах Полтави нарешті розпочалися ремонтні роботи. Капітальний ремонт полтавської ділянки траси коштуватиме 142 мільйони гривень.

 — Для мене принципово, щоб ця ділянка траси М-03 нарешті стала проїзною. Але латанням ямок тут не обійдешся, це не вихід і не вирішення проблеми. Тому ми проводитимемо капітальні роботи, — наголосив голова ОДА Валерій Головко

Для проведення робіт перекриють одну сторону дороги. Після того, як закінчать із нею — іншу. Зараз підрядник, компанія "Ростдорстрой", проводить холодне фрезерування верхнього шару асфальтобетону. 

Роботи проходитимуть у кілька етапів. Спочатку капітально ремонтуватимуть частину цієї ділянки дороги на виїзді до Харкова. Навіть у порівнянні зі станом усього відрізку від "Метро" до "Шашлички" вона в найгіршому стані. 

На іншій частині спочатку укріплять полотно. Це потрібно для того, щоб дорога нормально перезимувала.

Для приведення асфальтного полотна до належного стану обіцяють використовувати сучасні технології. 

— Дорога матиме земельне полотно та три шари асфальтобетону. Крім того, тут використають георешітку. Це проблема, яка турбувала полтавців роками. Хочемо, щоб дорога була якісною і слугувала довго, — сказав директор Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан

Капітальний ремонт полтавської ділянки траси Київ — Харків коштуватиме 142 мільйони гривень. Проведення робіт співфінансуватиметься з обласного та міського бюджетів. Наприкінці жовтня депутати міськради виділили частину необхідного фінансування. 

Нагадаємо, що ця ділянка дороги перебувала на балансі міста. Служба автомобільних доріг від вирішення проблеми самоусунулася. Полтавська ОДА з початку року опікується лише місцевими дорогами, тому не мала права самостійно проводити роботи. Адміністрація, нагадаємо, отримала дозвіл від Управління ЖКГ міста, потім розробила проектну документацію та провела тендер для капітального ремонту цієї ділянки траси.

дорога, транспорт, інфраструктура, влада, гроші

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.