ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 26.09


У Полтаві буде стріт-арт від Гамлета. ФОТО

26 вересня в арт-галереї "Jump" презентували концептуальну виставку відомого українського митця Гамлета Зіньківського "Автопортрети". У ній автор розповідає про свою любов до світу та про самого себе в ньому.

фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова

Гамлет Зіньківський був учасником "Гогольфесту" у 2008 році, двічі потрапляв у шорт-лист премії "PinchukArtCentre" для молодих художників — у 2009 та 2011 роках. У 2012-му був учасником Київського Бієнале.

У 2013 році митець представляв Україну на найбільшому форумі сучасного мистецтва у світі – Венеціанській Бієнале. В 2014-2015 роках брав участь у декількох групових виставках у Європі.

У 2016 році Гамлет увійшов до Топ-25 найперспективніших художників України за версією "Forbes".

У 2017 році документальний фільм про Гамлета (режисер — Олег Чорний) отримав приз "Spotlight Gold Award" на фестивалі "Spotlight Documentary Film Awards" в Атланті, США.

Натхнення, за його словами, черпає після постійного розумового процесу, спілкуючись із цікавими та розумними людьми, або коли сам про щось думає.

Ми захотіли познайомити полтавців із таким відомим художником, як Гамлет Зіньківський. На виставці представлена 21 робота, всі вони об’єднані в одну концепцію. Хоч виставка називається "Автопортрети", а власне їх тут і немає, то потрібно трішки вникнути в усі роботи. Ці картини особисто у мене викликають певне співпереживання до того, як живе художник. Під час їх перегляду я рефлексую і знаходжу щось своє у них. Цей автор доволі відомий. Ми хотіли з ним попрацювати у якості стріт-артиста, але через полтавську бюрократію цього не вийшло. Ми познайомились із ним та дізналися, що у нього є такі роботи та вирішили їх презентувати у Полтаві. Ми хочемо показати полтавцям те, на що дивляться у Лондоні, Гамбурзі та інших містах Європи

 — зазначила Людмила Шевченко, директор арт-галереї.

"Мені не хотілося, щоб організатори розповідали завчасно щось про мене, про мої регалії. Тому що хотілося, щоби ви прийшли на виставку відволіктися та насолодитися, а не прийти саме на НЬОГО. Ця виставка – одна частина мене. Для мене, правда, важливіше — стріт-арт. Кажуть, що художник розмовляє з глядачем, але для мене це неправда. Я думаю, що це лестощі самому собі, адже на виставки приходять культурні та інтелігентні люди. Стріт-арт бачать всі, у Харкові, де найбільший концентрат моїх робіт, мене знають навіть безхатченки. Для мене важливіше стріт-арт, тому що там іде розмова з великою кількістю людей. На вулиці до моїх картин іноді щось домальовують. Наприклад, на одній — двійка та сердечко, тобто два лайки — це дуже мило. Зараз я зайнявся українськими містами. У Полтаві у наступному році я планую щось намалювати. Я не беру гроші за свої роботи у муніципалітету. Роблю маленькі цікаві малюнки, щоб люди, зупинившись, могли замислилися. Вдячний галереї  "Jump" за високий рівень оформлення виставки", — відзначив автор виставки Гамлет Зіньківський. 

До слова, вже завтра Гамлет у маленькому подвір’ї за галереєю намалює стріт-арт, і о 19:00 у арт-галереї "Jump"  відбудеться ще одна зустріч полтавців із художником.

мистецтво, Jump, виставка, стріт-арт, Гамлет Зіньківський

За темою:

  • У Полтаві відкрилася фотовиставка "Погляд із минулого"
  • У Полтаві стартував розпродаж рослин для дачників
  • Міжнародна виставка "Це графіка" відкрилася у Кременчуці
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.