17:20 19.11 1339
Днями у гриль-пабі "Ворскла" пройшов п’ятий полтавський бізнес-нетворкінг. Темою зустрічі обрали клієнтів — їх пошук, залучення та збереження.
Нетворкінг — діяльність, спрямована на те, щоби за допомогою друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні завдання та бізнес-питання. Суть — у вибудовуванні довгострокових відносин з людьми та взаємодопомога.
Даний захід для підприємців міста за рахунком уже п’ятий. Цього разу організатори вирішили трохи змінити формат події. Якщо раніше все зосереджувалося довкола знайомств, то тепер розпочалося з міні-лекцій запрошених учасників.
Представниця компанії "Мідсан" Вікторія Сіміч розповідала про напрямок арома-маркетингу та його застосування для додаткового залучення клієнтів. Голова Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос пояснював, у чому цінність такої структури бізнесу. Експерт у нейромаркетинзі Олег Катюхін вчив застосовувати цей інструмент для візуальної реклами.
Власниця "Львівської кав’ярні" Катерина Бабіч розповіла про те, як застосовувати емоційний маркетинг у бізнесі.
Дивлячись на те, як оживилося середовище підприємництва за останні три роки, можу з впевненістю сказати: комунікація, яка значимо впливає на загальний клімат міста, завдяки таким заходам зростає в рази. Кажуть, місто в нас маленьке, що всі один одного знають — прийшов час, коли знати недостатньо. Настав час співпрацювати, а такий нетворкінг однозначно сприяє цьому
— поділилася думками пані Катерина.
Після лекторію почався і сам нетворкінг. Хоча вже під час виступів спікерів бажаючі не сиділи на місцях, а активно знайомилися та розповідали про свої проекти.
Серед учасників було і кілька представників Української Академії Лідерства на чолі з ментором Святославом Келимом-Золотайком.
Співорганізатор нетворкінгу Максим Іванов сказав, що даний формат був експериментальним.
Ми хотіли дати максимальну користь полтавському бізнесу. Тобто до можливості познайомитися з потрібними їм людьми додали ще й освітній момент. Адже не кожен підприємець встигає відслідковувати останні тенденції бізнесу та маркетингу. А тут все зібрано в одному місці
— вважає Максим.
Учасники задоволені, адже отримали більше, ніж очікували — не тільки спілкування, а й нові ідеї, нові замовлення і перспективні проекти. Це завдяки тому, що ми, як організатори, збираємо і обробляємо побажання-заявки перед заходом. Саме тому наш нетворкінг дає дуже високу результативність! Від багатьох учасників ми отримали прохання продовжувати і розвивати цей формат надалі
— сказав один із організаторів заходу Віталій Башмаков.
У центрі Полтави відкрили Алею героїв
13:00 06.12
5 мільйонів гривень застави призначили власнику заводу "Полтавський алмазний інструмент"
17:30 06.12