ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:03 12.05


У Полтаві нагородили жінок – волонтерок, журналісток, медиків

11 травня в Полтавському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід для матерів та дружин учасників операції об'єднаних сил "Віра. Сила. Любов", присвячений Дню матері, на якому нагородили активних волонтерів, журналістів та медиків.

Організаторами заходу виступив благодійний фонд "Карітас Полтава" та Управлінням сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час урочистого заходу Подяками та квітами нагородили волонтерів Полтавщини, які своєю жертовною працею вже четвертий рік підтримують українських захисників, що в російсько-українській війні відстоюють інтереси нашої держави: плетуть маскувальні сітки, готують домашню їжу, на благодійних заходах збирають кошти для закупівлі необхідних для фронту обладнання та засобів.

За особливі заслуги перед суспільством та з нагоди Дня матері медалі "За мужність і патріотизм" отримали Тетяна Таран, Надія Легкобит, Наталія Талипова, Наталія Костіна, родина Боняківських та ГО "Команда небайдужих".  Всеукраїнські ордени Народної пошани вручили матерям загиблих бійців АТО – Ользі Цедик, Тетяні Горячевській та Любові Мочаловій.

Відзнаки "Волонтер" всеукраїнського значення за високий професіоналізм, жагу до істини та соціальне служіння отримали полтавські журналістки Анна Чапала, Наталія Святцева та Ольга Матвієнко. Почесною медаллю "Знання, душу, серце - людям" нагородили лікаря-терапевта  Тамілу Литвиненко.

Окрім нагороджень, на гостей заходу чекав концерт за участю пісенно-танцювального ансамблю "Полтава" та творчих колективів міста. Організатори планують урочистий зробити захід до Дня матері щорічним.

 

нагородження, волонтери, АТО

Топ-5 за тиждень :