ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:11 04.01


У Полтаві п’яниця, що замерзав на вулиці, зламав ніс співробітнику "швидкої"

Сп'янілий чоловік, який замерзав на одній з вулиць обласного центру, накинувся на співробітників швидкої допомоги, що прибула до нього на виклик і зламав ніс водієві.

Неприємний випадок стався з працівниками Полтавського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у святкові дні. Спеціалісти отримали виклик до сп’янілого чоловіка, який замерзав на одній з вулиць міста. Коли лікарі намагалися покласти його тіло на ноші для завантаження у машину, він почав агресивно себе поводити і кидатися на них. У результаті постраждав водій швидкої допомоги, якій намагався зупинити випиваку: тепер він лікує травму голови і зламаний ніс.

Загалом 1-3 січня кількість дзвінків на "103" по Полтаві та Полтавському району виросла на 30%, повідомили виданню Poltava365.com у Полтавському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Щодоби на дві зміни припадало близько 400 викликів. На 80% зросла кількість дзвінків з проханням допомогти дітям, у переважній більшості через підвищену температуру тіла. Фактично спеціалісти рушали із виклику на виклик, не заїжджаючи на базу для відпочинку.

Були у спеціалістів Центру непрофільні виклики, які мають обслуговувати спеціалісти ФАПів Полтавського району та спеціалізованих служб міста, які під час свят відпочивали. Частина викликів пов’язана із перебільшеним хвилюванням близьких за стан здоров’я тих полтавців, які перебрали спиртного.

У Полтавському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф просять полтавців берегти своє здоров’я, а також час та терпіння спеціалістів швидкої допомоги.

Нагадаємо, раніше у Кременчуці п'яний чоловік замерз насмерть.

Анна СОЛТОВСЬКА

швидка допомога, п'яний, вдарив, побив, Полтава, зламав, ніс, водій, мороз, обмороження

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.