ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 09.12


У Полтаві презентували марку "Херсон – це Україна"

9 грудня на Полтавщині та в інших регіонах України ввели в обіг поштові марки "Херсон – це Україна". Презентацію влаштували і в Полтаві, повідомив Суспільному директор Полтавської філії "Укрпошти" Юрій Набасов.

У Полтаві марки презентували в приміщенні центру "Дія.Бізнес". Це зробили за участі представників пошти та обласної влади. На марці зображений символ Херсонщини – кавун. На скибці намальовані протести мирних жителів та палаючі будівлі.

Насіння ягоди символізує ракети, якими російська армія обстрілювала місто та регіон, каже Юрій Набасов.

До поштових марок також випустили конверт "Перший день", немаркований конверт та листівку. Автор випуску – художник Андрій Сагач із Запоріжжя.

"На полях маркового аркуша зображена карта України із позначенням звільненого Збройними силами України міста-героя Херсона. Також на конверті «Перший день» намальований український військовий, який за аналогією зі скибкою кавуна повертає на місце тимчасово окуповану частину України",– каже Юрій Набасов.

Спецпогашення марки влаштували у Херсоні. Від 9 грудня марки "Херсон – це Україна!" ввели в обіг у всіх регіонах країни.

Тираж аркуша – 900 тисяч штук.

марка, Херсон, презентація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.