ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 25.07


У Полтаві вісімдесят відсотків комунальних ліфтів — в аварійному стані

У Полтаві більшість комунальних ліфтів свій вік вже відпрацювали. Технічним сервісом підіймачів займається компанія "Будкомплект".

До кінця року з міського бюджету вони мають отримати понад 12 мільйонів гривень на обслуговування ліфтів, повідомляє Рoltavske.tv.

Ліфт на вулиці Великотирнівській, 31. Свій вік експлуатації він вже відпрацював. Їде повільно й гучно та ламається. Деякі мешканці будинку скаржаться на його роботу.

"Я живу тут з 1977 року, й відтоді ліфт жодного разу не змінювали", – сказала мешканка будинку Олена Верімейчук.

"Ліфт ламається часто. Ремонтують його нешвидко. Бувають випадки, коли ліфт може не працювати декілька днів", – розповіла мешканка будинку Анастасія Загорулько.

Цей ліфт перебуває на балансі комунального підприємства "ЖЕО №2".

"На обслуговуванні в КП "ЖЕО №2" знаходиться 768 ліфтів. Згідно з договором на технічне обслуговування, виконує послуги компанія "Будкомплект"", – зазначила начальниця сектору роботи зі зверненнями громадян КП "ЖЕО №2" Олена Полуницька.

Надавати коментарі стосовно обслуговування ліфтів компанія "Будкомплект" відмовилася. Однак, там повідомили, що близько 80 відсотків ліфтів потрібно замінити на нові.

"Всього на балансі в нас 836 ліфтів. З них на заміну 660", – розповів представник компанії "Будкомплект".

Управління Держпраці у Полтавській області направило до суду позовну заяву щодо заборони "Будкомплекту" виконувати роботи з обслуговування ліфтів. Адже більш як половина підіймачів, що на балансі компанії, відпрацювали свій строк служби, не пройшли експертного обстеження та потребують капітального ремонту.

"Якщо говорити конкретно по Полтаві, то в нас налічується 1269 ліфтів, відсоток тих, що не пройшов експертне обстеження близько 60. Якщо його не провести вчасно, то може виникнути аварійна ситуація", – наголосив начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак.

Наприкінці травня цього року, "ЖЕО № 2" уклало договір з компанією "Будкомплект" на технічне обслуговування полтавських ліфтів. До кінця року на це з міського бюджету можуть витратити понад 12 мільйонів 400 тисяч гривень. Раніше "ЖЕО № 2" вже укладало договори з фірмою. У зв'язку з цим слідчі управління СБУ перевіряли документи комунального підприємства за 2017-2018 роки. На той момент у підрядника "Будкомплект" було в штаті сім працівників.

 

аварійні ліфти, ремонт

За темою:

  • На Полтавщині вартість газу зросла у всіх постачальників
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.