ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 15.11


У полтавських школах впровадять освітню програму позитивного розвитку

Освітнє середовище, в якому би комфортно себе почували усі учасники освітнього процесу: вчителі, учні та батьки - це основна мета програми Lions Quest "Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття".

У Полтаві пройшли тренінги для вчителів за програмою Lions Quest "Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття". Перш за все, програма спрямована на формування і розвиток позитивних умінь і навичок у школярів, повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Lions Quest - була розроблена за підтримки Міжнародної асоціації Lions Clubs. Сьогодні тисячі шкіл і мільйони молодих людей по всьому світу працюють за цією програмою. У Полтаві ідею впровадження програми в закладах освіти підтримали більшість шкіл.

За словами начальника управління міськвиконкому Юрія Матвієнко, ця методика впроваджена в провідних країнах світу:

– Мова йде про партнерські стосунки, про волонтерську діяльність, про лідерство, про те спілкування між вчителями, учнями і батьками, яке повинно бути на кожному уроці, кожної хвилини у кожному закладі освіти. Дійсно, це ті компетентності, які ми маємо сформувати у дітей, але зробити це гармонійно, комфортно, щоб дитина прагнула йти в школу. Щоб такого поняття, як булінг в не існувало. Протягом навчального року усі заклади загальної середньої освіти навчатимуться за цією програмою. Якісний показник можливий тільки за умови, коли в школі усі вчителі пройдуть цей тренінг. З наступного року уже перейдемо до практичного впровадження методики.

У тренінгах взяли участь педагогічні та соціальні працівники, бібліотекарі навчальних закладів міста. Всього майже 400 педагогів пройшли навчання протягом вересня та жовтня. Освітяни не лише розглядали теоретичні основи програми, а й вчилися застосовувати основні стратегії та практики соціально-емоційного навчання.

Директор комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26" Наталія Гончак розповіла:

– Сьогодні вчителю мало вузько підвищувати фах, тобто удосконалювати проведення уроків математики, історії чи мови. Нині учителю треба бути тим, хто вміє професійно створити затишне, безпечне і комфортне середовище для учня. Ця програма розкриває великі можливості будувати нові стосунки з батьками. Тому що з прийняттям нового Закону «Про освіту», батьки стали учасниками освітнього процесу. І сьогодні уже нікому не цікаво на батьківських зборах слухати суху інформацію про проблеми у навчанні чи ще про щось. Ми були серед тих шкіл, які першими долучилися до проєкту. Школа дуже велика, у нас 82 вчителі, уже приблизно половина з них пройшли ці курси. Будемо сподіватися, що ми не просто отримаємо сертифікати, а дійсно впроваджуватимемо цю програму в життя. Це – цікаво, сучасно та потрібно, ХХІ століття – століття змін і ми до них готові.

освіта, школи, нововведення, тренінг

За темою:

  • Двоє полтавців представляють область у фіналі конкурсу "Учитель року-2024"
  • Три роки без укриття: у школі під Полтавою відновили навчання
  • Без укриття: у Щербанівській ТГ чекають, коли відведуть дітей у дитсадок
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.