ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 13.02


У Шишаках хочуть встановити пам’ятник Кирилу Осьмаку

У смт Шишаки пропонують встановити пам’ятник Президенту Української Головної визвольної ради в роки Другої світової війни Кирилу Осьмаку.

 Депутат Полтавської обласної ради Сергій Соловей звернувся до голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та очільника Полтавської облради Олександра Біленького з відповідною пропозицією — вшанувати  Кирила Осьмака.

Проект пам’ятника вже розроблений і рішенням сесії Шишацької селищної ради, яка відбулась 11 лютого 2008 року, частину вулиці Леніна в центрі селища Шишаки перейменовано на майдан Кирила Осьмака.

Масштаб особистості славетного земляка-шишачанина Кирила Осьмака ще належить осмислити й оцінити. Все, що міг зробити я особисто, – зроблено. Ще у 2007 році центральна площа Шишаків була названа його іменем, на ній встановлено пам’ятний знак на честь Кирила Осьмака. Сьогодні і центральна вулиця Шишаків названа на його честь. Є проект і макет величного пам’ятника. Потрібно лише виготовити та встановити його

– сказав Сергій Соловей.

Він переконаний, що таке вшанування матиме позитивний резонанс як в Україні, так і за її межами (серед української діаспори), а селище Шишаки стане одним із центрів відзначення національно-визвольних змагань українського народу.

Кирило Осьмак – президент Української головної визвольної ради – підпільного парламенту й уряду, надпартійного органу, який керував визвольною боротьбою УПА.

пам'ять, Кирило Осьмак, вшанування

За темою:

  • У Полтаві презентуватимуть книгу про любовний зв'язок Короленка
  • У центрі Полтави провели смолоскипну ходу
  • Полтавець посмертно отримав звання "Герой України"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.