ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 07.02


Українізація в Полтаві "сягла неба"

У Полтави українізували назву аеропорта. Російську літеру "Э" на в"їзді до летовища та на будівлі аеровокзалу замінили на українську літеру "Е".

Міжнародний аеропорт Полтави — на порозі кардинальних змін. Почалися зміни з напису "Аеропорт" державною мовою.

Учора також в облдержадміністрації пройшла зустріч комерційного директора авіакомпанії YanAir Тараса Стригуненка та виконавчого директора туроператора Join Up.

Вони обмінялися зауваженнями та пропозиціями, повідомляють в ОДА.

КП "Аеропорт-Полтава" чекають першочергові ремонти в аеровокзалі і на злітній смузі, облаштування зон прильоту та відльоту для міжнародних рейсів, а також зони обслуговування пасажирів внутрішніх перельотів.

Сходи на другий поверх поруч із панно Полтавської битви розділять навпіл, аби пасажири міжнародних рейсів після проходження державного кордону не перетиналися із персоналом аеропорту. А піднятися цими сходами вони зможуть до колишнього радянського ресторану — складається із кількох великих приміщень, де будуть кафе та ігрова зона для дітей.

Уже за кілька днів остаточний проект реконструкції аеровокзалу буде погоджений, гроші на реалізацію всіх його пунктів є.

Наступний етап – безпосередні ремонти у перепланованих приміщеннях, закупівля кількох одиниць техніки для обслуговування літаків.

Із настанням тепла облаштують злітну смугу, щоб вже в  травні запустити перший пасажирський міжнародний рейс Полтава – Анталія.

аеропорт, українізація, Полтава, Туреччина

За темою:

  • У Полтаві вдруге оголосили тендер на відновлення огорожі аеропорту за сорок мільйонів
  • Полтавський аеропорт віддали державі. Але не весь
  • Полтавський аеропорт планують віддати державі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.