ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 26.02


В іспанських шоколадках виявили оксид етилену, – попередили у Держпродспоживслужбі

До Держслужби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів надійшло експресповідомлення (RASFF) стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (0,35 mg/kg – ppm) у шоколадках.

Це шоколад з насінням кунжуту, що експортувався із Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5 з, м. Львів, 79021).

Про це йдеться на сайті Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Нагадуємо, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

“У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою: вул. Воскресенський узвіз,7, м. Полтава, 36020, тел. (0532) 60-66-47, e-mail: pol_gydpss@polvet.gov.ua, тел. Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини: (0532) 56-99-63”, – зазначається у повідомленні.

 

споживач, Держспоживслужба, шоколад

За темою:

  • Мережа фастфудів KFC відкриває свій ресторан у Полтаві
  • Через коронавірус абонслужба "Полтаватеплоенерго" призупинила прийом
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.