ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:14 09.10


В обласній грі "Заграва-2017" перемогли майбутні інженери. ФОТО

На вихідних у Новосанжарському районі провели четверту обласну військово-патріотичну гру "Заграва", переможцем якої стала команда Полтавського національного технічного університету.

Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько Фото Ольги Стенько

7-8 жовтня на базі ДОТ "Джерело", що в селі Клюсівка Новосанжарського району, відбулися змагання команд вищих навчальних закладів Полтави – щорічний обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді "Заграва".

Захід проведений на виконання обласної цільової програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Учасники заходу два дні протягом змагань проживали та харчувалися на території табору.

В змаганнях взяли участь п'ять команд, сформованих зі студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавщини: Полтавського національного педагогічного  університету ім. Володимира Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі, полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка та Української медичної стоматологічної академії.

Загалом це — близько 180 учасників.

Протягом двох днів команди змагалися у мужності, витривалості, згуртованості, обізнаності в історії українського козацтва та вправності виконання військових завдань.

Зокрема, серед завдань, які поставили перед учасниками, було будівництво та облаштування козацького куреня. приготування похідної каші, спортивно-туристичне орієнтування. проходження смуги перешкод з виконанням завдань з тактичної медицини, а також стрільба з гвинтівки, пістолета та лука, метання списа, збирання-розбирання автомату та вдягання протигазу.

В змаганнях з лазертагу команди продемонстрували бойову злагодженість та тактичні навички, а в історичному квесті на тему козацтва – профільні знання, а в спортивній естафеті "Стежка здоров'я" – силу при виконанні фізичних вправ. Також команди брали участь в конкурсі шикування, стройової пісні та театралізованої домашньої заготовки "Козаки сьогодення!".

На кожному етапі дводенних змагань команди отримували бали, за підсумком яких було визначено переможців.

Оцінювало роботу учасників журі, до складу якого увійшли представники Козацького гвардійського Корпусу України, Полтавського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Товариства сприяння обороні України та ГО "Військово-спортивний центр "Воїн"".

Я працював на локації "Смуга перешкод". Я оцінював правильне прийняття положення лежачи, відкриття вогню, заряджання-перезаряджання, досил патрону, вірність виконання вправ. Мова йде, звісно, про учбову зброю, що імітує автомат Калашникова. Мій колега, інструктор з тактичної медицини, на цій же локації оцінював дії з надання медичної допомоги в умовах бойових дій. Ми використали легенду "підрив на гранаті" – з димовою завісою та піротехнікою

– пояснив інструктор військово-спортивного центру "Воїн" з позивним "Акула".

 

За підсумками змагань цьогорічними переможцями визнано команду Полтавського національного технічного університету.

Другу сходинку посіла команда Полтавського університету економіки і торгівлі, третє – Полтавської аграрної академії.

Один з учасників команди ПНТУ ім. Ю. Кондратюка Богдан Шебедюк вважає, що запорукою перемоги стала не тільки відмінна робота команди, але й особисті якості кожного її учасника.

Богдан, як і його колеги-студенти, є членом Козацького Гвардійського корпусу, засновником козацького корпусу університету, навіть має нагороди – медаль до 25-річчя незалежності України, яких на область вручили лише 20, нагороду Хрест Козацької доблесті – за участь в охороні громадського порядку в місті, а також орден Козацької доблесті за організацію осередку козацтва в навчальному закладі.

До змагань готуємося серйозно – з нами займаються тренери військово-спортивного центру "Воїн" та представники Козацького корпусу, ми самі ділимось один з одним знаннями. Я, наприклад, працюю в групі швидкого реагування однієї з охоронних фірм міста. Приємно, що за третій рік, протягом якого ми беремо участь в "Заграві", це наша друга перемога

  – розповідає Богдан Шебедюк.

Проект реалізовано управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Ініціатором проекту виступив військово-патріотичний центр "Воїн" спільно з КУ "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради, Полтавським обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, товариством сприяння обороні України та Козацьким Гвардійським Корпусом України.

Наступного року, як повідомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький, до участі в щорічному обласному заході з військово-патріотичного виховання молоді "Заграва" планують долучити учнів професійно-технічних училищ.

гра "Заграва", переможці

За темою:

  • Чому у Полтаві не працює жоден водограй
  • Гроза, град і ураган: негода суне на Полтавщину
  • На Миргородщині чоловіки з'ясовували стосунки за допомогою гранати
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.