ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:10 25.01


Вадим Ямщиков: "Депутати міськради вручну керують прибиранням снігу"

Вадим Ямщиков, голова тимчасової депутатської комісії з питань аналізу, планування та організації заходів із благоустрою, розповів про п'ять днів роботи комісії та підбив перші підсумки.

Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК Ямщиков керує очищенням вулиць від снігу/Фото з ВК

Після того, як на сесії міської ради депутати розкритикували роботу комунальників та влади, яка не змогла впоратися з місячною нормою опадів, що випала за три дні, була створена комісія "з порятунку", котру очолив Вадим Ямщиков:

Після аналізу ситуації ми прийняли рішення залучити додаткову техніку, консолідувати зусилля підприємців, громадськості та комунальних служб, створити мобільні групи для контролю та допомоги комунальникам у нічний час - від перекриття вулиць до координування маршрутів.

Ямщиков розповів, як депутати міськради вручну керували процесом очищення вулиць:

Першими чергували волонтерські групи "Свободи" і "Самопомочі". Керівництво процесом очищення вулиць від снігу відбувалося в ручному режимі депутатами міськради. Спасибі громадським формуванням - "Полтавській Січі" і "UPC-control", які допомагали полтавцям вибиратися із заметів, швидко реагували та вирішували проблеми закладів охорони здоров'я, хлібозаводів. Спасибі військовим, спасибі за допомогу братам Бубликам. Маємо конкретні цифри та результати: у перший день над розчищенням вулиць працювали лише чотири одиниці відповідної техніки, а зараз - 38. Особливо вразила полтавців робота військового роторного грейдера.

Завдяки організовуваному кол-центру активістам вдалося реагувати на звернення та потреби полтавців і скеровувати техніку на найпроблемніші ділянки, коригувати маршрути. За перші дні волонтери "гарячої лінії" приймали сотні дзвінків із претензіями, а нині приймають телефонні дзвінки з подяками.

Для економії коштів, часу, пального та підвищення ефективності роботи комісія поставила та вирішила питання харчування для водіїв транспорту, які у нічний час чистили вулиці від снігу. Також представники депутатського корпусу налагодили інформування населення через ЗМІ про графіки роботи техніки. Нині комісія активно працює, аби допомогти КАТП-1628 подолати сміттєвий колапс та ефективно використати наявні ресурси.

Ямщиков хоче дізнатися: чому до втручання його комісії в місті нічого не робилося:

Пізніше ми зробимо детальний аналіз: що призвело до такої надзвичайної ситуації і як нам діяти далі. Але вже зараз зрозуміло - питань до комунальних підприємств дуже багато. Утім, немає проблем, які не мають вирішення. Потрібен лише комплексний фаховий підхід і бажання змінювати ситуацію в місті на краще. Приємно, коли під час негоди ми разом працюємо для Полтави, не зважаючи на політичні погляди чи амбіції. Менше політики - більше роботи.

Мер Полтави Олександр Мамай підтримав ініціативну групу, яка за кілька днів зробила для міста чимало. І зізнався: спочатку не вірив у дієздатність комісії, але молоді хлопці своїми конкретними справами заставили і його взяти активну особисту участь у боротьбі з наслідками снігової стихії.

Станіслав МАЙЗУС

Ямщиков, благоустрій, сніг, заметіль, комісія, Свобода, негода, комунальники, дороги

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.