ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:16 19.07


Великі Сорочинці вийшли у фінал "Неймовірних сіл України 2017"

З 16 липня по 16 серпня проходить фінал конкурсу "Неймовірні села України". З-поміж 20 сел тут змагаються і Великі Сорочинці Миргородського району, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Експертна рада II Всеукраїнського конкурсу  обрала 20 півфіналістів.

На конкурс надійшло більш ніж 300 заявок, редакційна комісія представила членам експертної ради 63 номінанти.

З 16 липня розпочався другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua (http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/final-vseukrainskogo-konkursa-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017-golosuem/) до 16 серпня проходить онлайн-голосування.

Паралельно з ним кожен член експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам.

Під час підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради зведуть до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50.

Максимальний бал — 100.

Спонсором конкурсу став холдинг Human Transparency Innovation (HTI). Призовий фонд між переможцями розподілять так (http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/startuet-vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017/):

  • перше місце — 50%,
  • друге місце — 20%,
  • третє місце — 10% ,
  • 20%, що залишилися від загальної суми призового фонду, рівномірно розподілять між 4-6 місцями.

У фінал вийшли села з різних регіонів України: Меджибіж, Северинівка, Яворів, Ломачинці, Петриківка, Антоніни, Моринці, Печера, Мигія, Циблі, Скорики, Підкамінь, Седнів, Червоне, Верин, Межиріч, Олександро-Калинове, Фруктове, Оксанівка (http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/neveroyatnye-sela-ukrainy-2017-polufinalisty/).

Серед 20 фіналістів є і представник з Полтавщини — село Великі Сорочинці.

Напевно, кожен українець чув про Великі Сорочинці, адже саме тут із середини XIX ст. проходить національний Сорочинський ярмарок. Крім того, це невеличке полтавське село має неймовірну кількість історичних пам’яток та неповторних краєвидів, на які варто подивитися

 — говориться у повідомленні на сторінці для голосування.

Виграні кошти громада Великих Сорочинців планує витратити на реконструкцію стенду "Хліб — усьому голова". Він має стати свого роду візитівкою, на якій буде зображено герб та карту, історію села, схему основних об’єктів.

Наразі представники Полтавщини мають 350 балів і 16 місце. У лідерах — села Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області — понад 1900 балів.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua оголосить переможців, дату і місце нагородження.

Довідка: Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту "Німецько-український агрополітичний діалог", Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

 

 

конкурс, Великі Сорочинці, неймовірні села

За темою:

  • "Пливи рибо любов" - стартував літературний конкурс на Полтавщині 
  • На Полтавщині оголосили конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД
  • На Полтавщині визначили чотирьох переможців конкурсу "Учитель року-2024"
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.