11:35 29.06

"Ворскла" на словенському зборі зіграла внічию з румунами. ВІДЕО

Футболісти полтавської "Ворскли" на літньому тренувальному зборі у Словенії провели перший контрольний матч. Суперник - володар останнього Кубка Румунії, який готується до матчів Ліги Європи.

Ворскла - Волунтарі (Румунія) - 1:1

Голи: Шарпар 20 — Паркалабу 74.
Ворскла (1 тайм): Шуст, Саків, Чеснаков, Даллку, Пердута, Ребенок, Шарпар, Скляр, Одарюк, Кадимян, Коломоєць. (2 тайм): Ткаченко, Саків (Сидоренко 61), Остапенко, Чижов, Луценко, Ткачук, Кравченко, Сапай, Шаповал (Удод 75), Загорулько, Кулач.

Ворскляни краще провели перший тайм і мали кілька моментів. На 20-й хвилині Ребенок прострілив зліва, Кадимян пропустив м’яч, а Шарпар красиво увігнав його під поперечину – 1:0. Міг відзначитися Загорулько, але його удар прийшовся у стійку воріт. А пропустили полтавці зі стандарту. Захисник суперників Паркалабу навісив зі штрафного, і м’яч, нікого з гравців не чіпаючи, від стійки залетів у ворота – 1:1.

Полтавці могли і програти румунам, але наприкінці матчу ворота Ткаченка врятувала стійка.