ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 24.09

P


Якими повинні бути вікна для котеджу: головні критерії вибору

Під час скління приватного будинку люди стикаються з проблемою вибору: ПВХ або дерево. Замовивши перший варіант, необхідно визначитися з профільною системою, склопакетом та фурнітурою. Будь-який з цих варіантів ви можете купити в компанії VIKNA.UA. В каталозі на сайті https://vikna.ua/okna-dlya-chastnogo-doma/ представлений широкий асортимент вікон для котеджів, серед якого кожен клієнт зможе знайти відповідний варіант для свого заміського будинку.

Переваги пластикових вікон

Під час порівняння дерев'яних і ПВХ-вікон перевага на боці останніх завдяки таким перевагам:

  • Економність: за однакових технічних характеристик пластик майже вдвічі дешевше.
  • Універсальність: вікна з ПВХ-профілю не вимагають захисної обробки, регулярного обслуговування, вони не схильні до атмосферних впливів та змін мікроклімату.
  • Варіативність: ламіновані профілі широкого спектра по каталогу RAL, будь-яка геометрія та габарити, кольорові пластикові вікна органічно вливаються в дизайн та вдало прикрашають фасад.

Які пластикові вікна поставити в котеджі

Умови в будинку або котеджі разюче відрізняються від квартирних. Товсті, добре утеплені стіни, грамотно зроблена вентиляція, індивідуальне опалення — усе це враховується під час вибору профільної системи та склопакету.

Вибір типу профілю

Усередині пластикового профілю є отвори — повітряні камери. Що їх більше, то вище його тепло- та звукоізоляційні показники. Мінімально допустимим за дійсними стандартами є трикамерний ПВХ-профіль завширшки не менше 58 мм.

Які вікна ставити в заміський будинок? Все залежить від структури та товщини стін. Для дерев'яного каркасного або щитового котеджу підійде тільки профіль, що не перевищує в ширині товщину опорних стінових елементів. В інші будинки без проблем встановлюється будь-яка віконна конструкція.

Вибір склопакетів

Визначення конструкції склопакета (з однією або двома камерами) залежить від очікуваного ефекту:

  • Однокамерний. Для будинку в затишному місці з теплими, товстими стінами, якісним опаленням та вентиляцією його цілком достатньо. Облаштовані за держстандартом укоси також підвищують шумо- та теплоізоляції.
  • Двокамерний. Рекомендований для районів з низькими температурами або галасливих зон. Дві повітряні камери ефективно поглинають вуличний шум, перешкоджаючи вітер та холод.

Будь-який із вищеописаних варіантів можна забезпечити додатковими ефектами: енергоощадним або сонцезахисним. Перший передбачає скло з селективним покриттям, що повертає внутрішнє тепло назад у приміщення. Для другого використовується злегка затемнене скло або плівкове покриття.

Вибір фурнітури

Обмежень за можливостями фурнітури в приватному будинку немає:

  • поворотно-відкидний механізм дає змогу одним поворотом ручки відчинити стулку або відкинути її на провітрювання;
  • багатопритискний комплект забезпечує відсутність продувань протягом всього терміну служби;
  • блокатори помилкового відкриття перешкоджають зачиненню під час сильного вітру;
  • мікроліфт гарантує захист від провисання;
  • антивандальне блокування сприяє захисту від повороту ручки зовні.

Які вікна краще для котеджу — рішення строго індивідуальне, але на фурнітурі ми радимо не економити.

вікно, котедж

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.