11:51 11.07

"Ворскла" переможно завершила тренувальний збір у Словенії. ФОТО

Вчора, 10 липня, у Словенії полтавська "Ворскла" провела останній контрольний матч на тренувальному зборі і сьогодні повертається додому, де продовжить підготовку до нового сезону.

Ворскла — Славен Белупо — 2:1

Голи: Коломоєць 45, Мартиненко 80 — Менді 66.

Ворскла (1-4-2-3-1): Шуст (Ткаченко 72) - Сапай, Чижов (Кадимян 72), Мартиненко, Пердута - Чеснаков (Скляр 72), Кравченко (Габелок 46) - Ребенок (Саків 72), Кулач (Сергійчук 59, Мисик 65), Кобахідзе (Одарюк 70) - Коломоєць (Шаповал 72).

Це був останній матч збору. Чотири попередніх ворскляни провели по-різному — два виграли і два програли. Гру проти хорватів біло-зелені провели у бойовому складі, який мало зміниться до стартової гри чемпіонату проти киян. Виконавців, запрошених на перегляд, уже не було...

Цікаво, що хорватський клуб "Славен Белупо" нині тренує колишній тренер загребської "Локомотіви", відомий у минулому воротар югославської збірної Томіслав Івковіч, який разом із "залізничниками" кілька років тому вибивав ворсклян із Ліги Європи.

Гра видалася рівною та бойовою. На останній хвилині першого тайму Павло Ребенок подав кутовий, який ударом головою перетворив на гол Юрій Коломоєць. У середині другого тайму хорвати після розіграшу штрафного удару відновили рівновагу, а за десять хвилин до завершення гри переможний — і свій дебютний за полтавський клуб гол — забив новачок команди Євген Мартиненко. І знову після стандартного положення, після подачі від кутового прапорця від Тараса Саківа — 2:1.

11 липня ворскляни повертаються додому і після двох днів відпочинку продовжать готуватися до нового сезону вже у Полтаві.

Нагадаємо, що 14 липня біло-зеленим урочисто вручать бронзові медалі за підсумками минулого сезону.